Pani Gadżet

sezon 20 odcinek 1

Pani Gadżet 20

Ania Nowak-Ibisz powraca ze świeżymi pomysłami, nowoczesnymi gadżetami i najlepszymi patentami.

W każdej kuchni przyda się wygodny obierak do warzyw, a w każdym biurze – podgrzewacz do jedzenia z funkcją przygotowania obiadu na parze. Pani Gadżet wie, jak lubicie dbać o swoje rośliny, dlatego znalazła też gadżety, które pomogą w utrzymaniu miejskiej dżungli. Na balkonie czy w ogródku sprawdzi się przenośna szklarnia. A jeśli nie jesteście pewni, czy we właściwy sposób pielęgnujecie rośliny, to na pewno przyda się wam monitor do ich uprawy. Ten gadżet sprawdzi, czy zapewniacie im odpowiednie warunki.

Ale to nie koniec wyjątkowych przedmiotów. Ania Nowak-Ibisz pokaże też przenośną suszarkę do ubrań lub butów, która sprawdzi się podczas każdego wyjazdu.

Pani Gadżet - o czym program?

Co chwilę na świecie powstaje nowy gadżet. Firmy dwoją się i troją, by to właśnie ich produkt został wybrany przez klientów. Jak się w tym odnaleźć? Które urządzenia są naprawdę przydatne i mogą ułatwić nam życie? Możemy liczyć na rady niezawodnego eksperta. „Pani Gadżet” w premierowych odcinkach pokaże sprytne pomysły na suszenie ubrań, gadżety do walki ze smogiem, akcesoria do psich łap i nietypowe kuchenne organizery. Podpowie, czym kierować się wybierając noże, przetestuje kubki termiczne i pokaże, jak sprawić, by na paznokciach mieć zdjęcie Brada Pitta! Weźmie pod lupę masażery karku, czujniki jakości wody oraz nietypową doniczkę.

W najnowszym sezonie programu nie zabraknie również wyjątkowych gości! Kinga Zawodnik przetestuje inteligentne buty sportowe i masażer podbródka. Agnieszka Mielczarek przyjrzy się gadżeciarskim lunchboxom i podpowie, co warto zabrać ze sobą do pracy. Ortopeda, dr Adrian Rymarczyk, oceni urządzenie poprawiające postawę i doradzi, co robić, by mieć zdrowy kręgosłup. Zwyciężczyni MasterChefa – Ola Nguyen – porówna indukcyjne kuchenki i pokaże jak ugotować pyszną wietnamską zupę pho! Oczywiście używając odpowiednich gadżetów.

Pani Gadżet - gdzie obejrzeć?

Wszystkie sezony "Pani Gadżet" obejrzysz na TVN Style oraz online na player.pl.