Pani Gadżet

sezon 19 odcinek 1

Pani Gadżet 19

W pierwszym odcinku Anna Nowak-Ibisz zaprosiła ekspertów od... kradzieży. Wszystko po to, żeby wiarygodnie sprawdzić działanie czujnika antywłamaniowego. Zobaczycie też laboratorium do drukowania zdjęć ze smartfona.

Gość specjalny, czyli 5-letnia Ola, sprawdzi, czy uchwyt do wbijania gwoździ jest bezpieczny – i użyje go samodzielnie! Znawczyni roślin Maja Popielarska oceni doniczkę, która wspomaga oczyszczanie powietrza w naszych domach.

A Pani Gadżet pokaże wam, jakim widelcem najlepiej operować w kuchni oraz czy jest sprytny sposób na przechowywanie kabli. Jak widzicie, mimo długiego stażu Pani Gadżet nie zwalnia tempa – a wręcz przeciwnie. W tym sezonie będzie się działo jeszcze więcej!

Pani Gadżet - o czym program?

Wspólnie z widzami zajmiemy się tropieniem rynkowych nowości, funkcjonalnych rzeczy i patentów, które sprawdzą się w każdym domu. Tym razem do swoich poszukiwań zaprosimy również wyjątkowych gości!
Gadżety są nieodłącznym elementem codziennego życia. Co warto kupić? Kiedy cena jest adekwatna do jakości? Jak odnaleźć się gąszczu ofert sklepowych? Na ratunek przychodzi Pani Gadżet!
W nowym sezonie razem z rodowitym Włochem przetestujemy piece do pizzy. Sprawdzimy też systemy antywłamaniowe z prawdziwym i doświadczonym złodziejem. Co na temat nowoczesnej myszki komputerowej powie ortopeda?

Jak w każdym sezonie, Pani Gadżet przetestuje gadżety na własnej skórze i specjalnie dla swoich widzów sprawdzi, czy warto je kupić. Takiemu doświadczeniu i wiedzy, jaki zgromadziła Ania Nowak-Ibisz przez 18 sezonów, można zaufać!

Pani Gadżet - gdzie obejrzeć?

Wszystkie sezony "Pani Gadżet" obejrzysz na TVN Style oraz online na player.pl.