Pani Gadżet

sezon 18 odcinek 1

Pani Gadżet 18

Pani Gadżet ma jak zawsze głowę pełną pomysłów i porad dla was! W pierwszym odcinku nowego sezonu Ania Nowak-Ibisz pokaże między innymi patenty na... kiszenie, czyli kulinarny hit ostatnich miesięcy. Dzięki tym gadżetom wasze przetwory osiągną zupełnie nowy poziom! Mogą wam pomagać dzieci, bezpieczne w kuchni dzięki specjalnemu pomocnikowi. A jeśli planujecie wakacje lub opalanie w weekend, na pewno przyda się wam łatka słoneczna: to ona zasygnalizuje, że promienie słoneczne stają się szkodliwe. Ostatnie ciepłe dni możecie też spędzić na pracach ogrodowych, bo tutaj Pani Gadżet też ma kilka rzeczy do zaprezentowania! A na koniec tego długiego dnia: relaks z nowoczesną maseczką z... magnesem. W Pani Gadżet robi się coraz ciekawiej!

Pani Gadżet - o czym jest program?

Na wiernych i nowych fanów czeka jak zawsze Anna Nowak-Ibisz, która od lat niestrudzenie szuka najlepszych patentów i pokazuje, co warto mieć, a bez czego można się obejść. W tym sezonie, już na samym początku, zaprosi Was do pięknego ogrodu i zaproponuje gadżety, dzięki którym ostatnie dni lata będą wyjątkowe. W kuchni Pani Gadżet zobaczycie najlepsze sposoby na zrobienie modnych i zdrowych kiszonek. W odcinkach nie zabraknie skutecznych kosmetyków, najlepszych pomysłów na szybkie sprzątanie i ukochanych przez wszystkich drobiazgów, które ułatwiają życie.

Jak w każdym sezonie, Pani Gadżet przetestuje gadżety na własnej skórze i specjalnie dla swoich widzów sprawdzi, czy warto je kupić. Takiemu doświadczeniu i wiedzy, jaki zgromadziła Ania Nowak-Ibisz przez 17 sezonów, można zaufać!

Pani Gadżet - gdzie obejrzeć?

Wszystkie sezony "Pani Gadżet" obejrzysz na TVN Style oraz online w player.pl.