Pani Gadżet EROTYCZNIE

sezon 2 odcinek 6

Pani Gadżet EROTYCZNIE 2

"Pani Gadżet erotycznie" w 6. odcinku doradzi, jak dobrać idealny dla siebie wibrator i zaprezentuje kilka swoich propozycji. Pikanterii doda ostrogami z delikatnymi kolcami, natomiast do swojego studia zaprosi Katarzynę Miller, która doradzi, jak w sytuacjach erotycznych wyzbyć się wstydu.

Jeśli jesteś jeszcze przed decyzją o zakupie wibratora, ten odcinek „Pani Gadżet erotycznie” może ci w tym pomóc! Ania Nowak-Ibisz pokaże kilka rodzajów urządzeń: będzie wibrator sterowany pilotem, z elastyczną końcówką i taki, który ma aż 33 możliwości zastosowania. Można się pobawić!

A do zabawy należy wyzbyć się wstydu, o czym opowie psycholożka Katarzyna Miller. W upojnej nocy pomoże też wyjątkowy żel, który opóźni orgazm, bo przyjemność można sobie dawkować.

A dla miłośników ostrzejszych wrażeń Ania przygotowała coś na deser: ostrogę z delikatnymi kolcami, żeby dodać pikanterii. Odrobina pieprzu jeszcze nikomu nie zaszkodziła, i przekona was o tym „Pani Gadżet Erotycznie”!

"Pani Gadżet Erotycznie" - opis programu

„Pani Gadżet erotycznie” to jednak program nie tylko o różnych sprzętach czy zabawkach.
W premierowych odcinkach zobaczymy także rozmowy z ginekologami, seksuologami i psychologami, którzy wyjaśnią pojęcie wstydu, opowiedzą o niedopasowaniu seksualnym i przyjrzą się związkom, które takiej bliskości… w ogóle nie potrzebują. Anna Nowak-Ibisz zbada też, czy jest jeden uniwersalny przepis na udany seks i prześledzi słownik pojęć związanych z tym tematem. Będziecie nim zaskoczeni!

"Pani Gadżet Erotycznie" - gdzie oglądać

Odcinki zobaczysz na antenie TVN Style oraz platformie VOD Player.pl