Pani Gadżet EROTYCZNIE

sezon 1 odcinek 6

Pani Gadżet EROTYCZNIE

Jak rozmawiać o seksie? Od czego zacząć i jak skończyć, żeby osiągnąć cel? Jak porzucić wstyd, gdy chcemy porozmawiać o seksie z nastolatkiem? O tym wszystkim Anna Nowak-Ibisz porozmawia w tym odcinku z seksuologiem, Piotrem Mosakiem.

Ale będą też gadżety! Zobaczycie stymulator łechtaczki, który działa dzięki falom dźwiękowym i balsamy stymulujące – idealne do seksu oralnego. Tym razem będzie też coś dla panów, czyli chłodzący masturbator, i coś, co spodoba się obu stronom. Klamerki na sutki potrafią rozgrzać każdą noc! "Pani Gadżet erotycznie" czeka na was! A wy na nią...? :)

"Pani Gadżet Erotycznie" - opis programu

„Pani Gadżet erotycznie" to także doskonała propozycja dla tych, którzy chcą świadomie podchodzić do tematu życia seksualnego. Gospodyni cyklu porozmawia z ginekologami o antykoncepcji najnowszej generacji oraz nieszkodliwych dla zdrowia metodach regulacji cyklu dla nastolatek i młodych kobiet. Spotka się też z seksuologami i psychologami. Lekarzy zapyta o bezpieczeństwo powszechnie dostępnych afrodyzjaków. Na co zwrócić uwagę przy zakupie? Czy każdy może ich używać? Jakie skutki uboczne może nieść za sobą zastosowanie tych specyfików?

Anna Nowak-Ibisz odwiedzi muzeum, w którym przechowuje się dilda sprzed setek lat. Archeolog i historyk opowiedzą jej o niezwykle długiej historii erotycznych zabawek. Czy wiecie, że najstarsze z nich, czyli kamienne penisy liczą ponad dwadzieścia tysięcy lat, a pierwszy wibrator został skonstruowany prawdopodobnie dla Kleopatry?

W studiu gospodyni programu zaprezentuje różnorodne grupy erotycznych gadżetów. Znajdą się wśród nich wibratory wykonane z najnowszej generacji silikonów medycznych, eleganckie masażery intymne, kulki do ćwiczeń mięśni Kegla, smakowe prezerwatywy, pompki stymulujące miejsca intymne, żelowe pierścienie erekcyjne, piórka do łaskotania skóry, jadalne stringi oraz wielobarwne i wielosmakowe lubrykanty. Będą też gadżety erotyczne odpowiednie dla alergików oraz ludzi ceniących ekologiczne materiały. Zapraszamy na „Panią Gadżet erotycznie"!

"Pani Gadżet Erotycznie" - gdzie oglądać

Wszystkie odcinki zobaczysz na antenie TVN Style oraz player.pl