Pani Gadżet EROTYCZNIE

sezon 1 odcinek 5

Pani Gadżet EROTYCZNIE

Od czego planujecie zacząć przygodę z gadżetami erotycznymi? Może na początek zadbajcie o wygląd miejsc intymnych dzięki specjalnej golarce. Potem możecie sięgnąć po perfumy z feromonami, które uwiodą każdego.

Następnym krokiem będzie stymulująca pomadka do seksu oralnego lub zestaw do masażu, który rozgrzeje partnerów.

A jeśli wolicie działać w pojedynkę, posłuchajcie rozmowy Ani Nowak-Ibisz z Joanną Keszką o sztuce masturbacji. Do tego też będzie gadżet – wibrujący... naszyjnik. Dyskretny, ale skuteczny. Pani Gadżet Erotycznie wie, jak o was zadbać!

"Pani Gadżet Erotycznie" - opis programu

„Pani Gadżet erotycznie" to także doskonała propozycja dla tych, którzy chcą świadomie podchodzić do tematu życia seksualnego. Gospodyni cyklu porozmawia z ginekologami o antykoncepcji najnowszej generacji oraz nieszkodliwych dla zdrowia metodach regulacji cyklu dla nastolatek i młodych kobiet. Spotka się też z seksuologami i psychologami. Lekarzy zapyta o bezpieczeństwo powszechnie dostępnych afrodyzjaków. Na co zwrócić uwagę przy zakupie? Czy każdy może ich używać? Jakie skutki uboczne może nieść za sobą zastosowanie tych specyfików?

Anna Nowak-Ibisz odwiedzi muzeum, w którym przechowuje się dilda sprzed setek lat. Archeolog i historyk opowiedzą jej o niezwykle długiej historii erotycznych zabawek. Czy wiecie, że najstarsze z nich, czyli kamienne penisy liczą ponad dwadzieścia tysięcy lat, a pierwszy wibrator został skonstruowany prawdopodobnie dla Kleopatry?

W studiu gospodyni programu zaprezentuje różnorodne grupy erotycznych gadżetów. Znajdą się wśród nich wibratory wykonane z najnowszej generacji silikonów medycznych, eleganckie masażery intymne, kulki do ćwiczeń mięśni Kegla, smakowe prezerwatywy, pompki stymulujące miejsca intymne, żelowe pierścienie erekcyjne, piórka do łaskotania skóry, jadalne stringi oraz wielobarwne i wielosmakowe lubrykanty. Będą też gadżety erotyczne odpowiednie dla alergików oraz ludzi ceniących ekologiczne materiały. Zapraszamy na „Panią Gadżet erotycznie"!

"Pani Gadżet Erotycznie" - gdzie oglądać

Wszystkie odcinki zobaczysz na antenie TVN Style oraz player.pl