Pani Gadżet EROTYCZNIE

sezon 1 odcinek 4

Pani Gadżet EROTYCZNIE

Anna Nowak-Ibisz wie, że beztroski seks zaczyna się, gdy partnerzy pomyślą o skutecznej antykoncepcji. Dlatego w tym odcinku "Pani Gadżet Erotycznie" porozmawia z lekarką, która pokaże wszystkie jej najnowocześniejsze sposoby. Ale nie zabraknie oczywiście gadżetów i zabawek!

Tym razem zobaczycie muszelkę do intymnego masażu i wegańskie ozdoby dla kobiet, które lubią wyglądać ostro. Będzie też wibrator, który działa w dwóch miejscach jednocześnie i naturalny lubrykant, bez którego nie można zaczynać zabawy gadżetami erotycznymi.

A jeśli lubicie symbolikę i astrologię, to do gustu przypadnie wam zestaw erotyczny, który wybierzecie pod kątem znaku zodiaku. Wiedza Pani Gadżet nie ma granic, a wy możecie z niej czerpać!

"Pani Gadżet Erotycznie" - opis programu

„Pani Gadżet erotycznie" to także doskonała propozycja dla tych, którzy chcą świadomie podchodzić do tematu życia seksualnego. Gospodyni cyklu porozmawia z ginekologami o antykoncepcji najnowszej generacji oraz nieszkodliwych dla zdrowia metodach regulacji cyklu dla nastolatek i młodych kobiet. Spotka się też z seksuologami i psychologami. Lekarzy zapyta o bezpieczeństwo powszechnie dostępnych afrodyzjaków. Na co zwrócić uwagę przy zakupie? Czy każdy może ich używać? Jakie skutki uboczne może nieść za sobą zastosowanie tych specyfików?

Anna Nowak-Ibisz odwiedzi muzeum, w którym przechowuje się dilda sprzed setek lat. Archeolog i historyk opowiedzą jej o niezwykle długiej historii erotycznych zabawek. Czy wiecie, że najstarsze z nich, czyli kamienne penisy liczą ponad dwadzieścia tysięcy lat, a pierwszy wibrator został skonstruowany prawdopodobnie dla Kleopatry?

W studiu gospodyni programu zaprezentuje różnorodne grupy erotycznych gadżetów. Znajdą się wśród nich wibratory wykonane z najnowszej generacji silikonów medycznych, eleganckie masażery intymne, kulki do ćwiczeń mięśni Kegla, smakowe prezerwatywy, pompki stymulujące miejsca intymne, żelowe pierścienie erekcyjne, piórka do łaskotania skóry, jadalne stringi oraz wielobarwne i wielosmakowe lubrykanty. Będą też gadżety erotyczne odpowiednie dla alergików oraz ludzi ceniących ekologiczne materiały. Zapraszamy na „Panią Gadżet erotycznie"!

"Pani Gadżet Erotycznie" - gdzie oglądać

Wszystkie odcinki zobaczysz na antenie TVN Style oraz player.pl