Pani Gadżet EROTYCZNIE

sezon 1 odcinek 3

Pani Gadżet EROTYCZNIE

Co pomaga w życiu erotycznym, zanim przejdziemy do gadżetów? Znajomość własnego ciała. O tym Anna Nowak-Ibisz porozmawia z Joanną Keszką. Edukatorka seksu pokaże, z jakimi zabawkami warto zacząć taką przygodę. Ponadto w tym odcinku zobaczycie wyjątkową i bardzo zmysłową biżuterię, zestaw do intymnej zabawy w chowanego i bieliznę, którą partner może z was... zjeść. Ale to nie wszystko!

Dla kobiet dojrzałych i po porodzie – ale nie tylko! – Ania pokaże żel zwężający pochwę. Zachwyci ją też wibrator, który śmiało można nazwać luksusowym. Życie erotyczne może być jeszcze lepsze!

"Pani Gadżet Erotycznie" - opis programu

„Pani Gadżet erotycznie" to także doskonała propozycja dla tych, którzy chcą świadomie podchodzić do tematu życia seksualnego. Gospodyni cyklu porozmawia z ginekologami o antykoncepcji najnowszej generacji oraz nieszkodliwych dla zdrowia metodach regulacji cyklu dla nastolatek i młodych kobiet. Spotka się też z seksuologami i psychologami. Lekarzy zapyta o bezpieczeństwo powszechnie dostępnych afrodyzjaków. Na co zwrócić uwagę przy zakupie? Czy każdy może ich używać? Jakie skutki uboczne może nieść za sobą zastosowanie tych specyfików?

Anna Nowak-Ibisz odwiedzi muzeum, w którym przechowuje się dilda sprzed setek lat. Archeolog i historyk opowiedzą jej o niezwykle długiej historii erotycznych zabawek. Czy wiecie, że najstarsze z nich, czyli kamienne penisy liczą ponad dwadzieścia tysięcy lat, a pierwszy wibrator został skonstruowany prawdopodobnie dla Kleopatry?

W studiu gospodyni programu zaprezentuje różnorodne grupy erotycznych gadżetów. Znajdą się wśród nich wibratory wykonane z najnowszej generacji silikonów medycznych, eleganckie masażery intymne, kulki do ćwiczeń mięśni Kegla, smakowe prezerwatywy, pompki stymulujące miejsca intymne, żelowe pierścienie erekcyjne, piórka do łaskotania skóry, jadalne stringi oraz wielobarwne i wielosmakowe lubrykanty. Będą też gadżety erotyczne odpowiednie dla alergików oraz ludzi ceniących ekologiczne materiały. Zapraszamy na „Panią Gadżet erotycznie"!

"Pani Gadżet Erotycznie" - gdzie oglądać

Wszystkie odcinki zobaczysz na antenie TVN Style oraz player.pl