Pani Gadżet EROTYCZNIE

sezon 1 odcinek 2

Pani Gadżet EROTYCZNIE

Ania Nowak-Ibisz w "Pani Gadżet erotycznie" pokazuje gadżety zarówno dla odważnych, jak i dla tych mniej śmiałych. Od czegoś trzeba w końcu zacząć!

W tym odcinku programu pojawią się gry erotyczne – z nutką hazardu i lekkim podtekstem. Idealne na wieczór we dwoje lub w większym towarzystwie. Jeśli takie gry to jednak za mało, polecamy jadalną czekoladę, która uruchamia wyobraźnię.

A dla tych, którzy lubią dosłowne gadżety, Ania Nowak-Ibisz przygotowała dwa wibratory – jeden tylko dla kobiet, a drugi stworzony do wykorzystania również w inny sposób... W tym odcinku widzowie dowiedzą się też, czym jest ginekologia estetyczna i dlaczego ma ona wpływ na nasze życie erotyczne.

"Pani Gadżet Erotycznie" - opis programu

„Pani Gadżet erotycznie" to także doskonała propozycja dla tych, którzy chcą świadomie podchodzić do tematu życia seksualnego. Gospodyni cyklu porozmawia z ginekologami o antykoncepcji najnowszej generacji oraz nieszkodliwych dla zdrowia metodach regulacji cyklu dla nastolatek i młodych kobiet. Spotka się też z seksuologami i psychologami. Lekarzy zapyta o bezpieczeństwo powszechnie dostępnych afrodyzjaków. Na co zwrócić uwagę przy zakupie? Czy każdy może ich używać? Jakie skutki uboczne może nieść za sobą zastosowanie tych specyfików?

Anna Nowak-Ibisz odwiedzi muzeum, w którym przechowuje się dilda sprzed setek lat. Archeolog i historyk opowiedzą jej o niezwykle długiej historii erotycznych zabawek. Czy wiecie, że najstarsze z nich, czyli kamienne penisy liczą ponad dwadzieścia tysięcy lat, a pierwszy wibrator został skonstruowany prawdopodobnie dla Kleopatry?

W studiu gospodyni programu zaprezentuje różnorodne grupy erotycznych gadżetów. Znajdą się wśród nich wibratory wykonane z najnowszej generacji silikonów medycznych, eleganckie masażery intymne, kulki do ćwiczeń mięśni Kegla, smakowe prezerwatywy, pompki stymulujące miejsca intymne, żelowe pierścienie erekcyjne, piórka do łaskotania skóry, jadalne stringi oraz wielobarwne i wielosmakowe lubrykanty. Będą też gadżety erotyczne odpowiednie dla alergików oraz ludzi ceniących ekologiczne materiały. Zapraszamy na „Panią Gadżet erotycznie"!

"Pani Gadżet Erotycznie" - gdzie oglądać

Wszystkie odcinki zobaczysz na antenie TVN Style oraz player.pl