Pani Gadżet EROTYCZNIE

sezon 1 odcinek 1

Pani Gadżet EROTYCZNIE

W pierwszym odcinku nowego cyklu „Pani Gadżet erotycznie" Ania Nowak-Ibisz pokaże gadżety zarówno dla tych, którym ten temat nie jest obcy, jak i dla tych, którzy dopiero zaczynają przygodę z takimi zabawami.

Dla początkujących świetna będzie maska królika z ogonkiem lub proszek musujący, który wzbogaci przeżycia podczas seksu oralnego. Dla bardziej zaawansowanych idealny będzie zestaw współpracujących urządzeń, którymi partnerzy mogą się stymulować... na odległość.

Ale świat gadżetów erotycznych to nie tylko zabawa! Kulki gejszy działają prozdrowotnie – a te, które znalazła Ania Nowak-Ibisz, mają monitoring postępów ćwiczeń. Dla indywidualnej przyjemności będzie mini wibrator z dyskretnym opakowaniem.

W tym odcinku Ania odwiedzi też wyjątkowe miejsce, w którym zakochani mogą spełniać wszystkie swoje fantazje!

"Pani Gadżet Erotycznie" - opis programu

„Pani Gadżet erotycznie" to także doskonała propozycja dla tych, którzy chcą świadomie podchodzić do tematu życia seksualnego. Gospodyni cyklu porozmawia z ginekologami o antykoncepcji najnowszej generacji oraz nieszkodliwych dla zdrowia metodach regulacji cyklu dla nastolatek i młodych kobiet. Spotka się też z seksuologami i psychologami. Lekarzy zapyta o bezpieczeństwo powszechnie dostępnych afrodyzjaków. Na co zwrócić uwagę przy zakupie? Czy każdy może ich używać? Jakie skutki uboczne może nieść za sobą zastosowanie tych specyfików?

Anna Nowak-Ibisz odwiedzi muzeum, w którym przechowuje się dilda sprzed setek lat. Archeolog i historyk opowiedzą jej o niezwykle długiej historii erotycznych zabawek. Czy wiecie, że najstarsze z nich, czyli kamienne penisy liczą ponad dwadzieścia tysięcy lat, a pierwszy wibrator został skonstruowany prawdopodobnie dla Kleopatry?

W studiu gospodyni programu zaprezentuje różnorodne grupy erotycznych gadżetów. Znajdą się wśród nich wibratory wykonane z najnowszej generacji silikonów medycznych, eleganckie masażery intymne, kulki do ćwiczeń mięśni Kegla, smakowe prezerwatywy, pompki stymulujące miejsca intymne, żelowe pierścienie erekcyjne, piórka do łaskotania skóry, jadalne stringi oraz wielobarwne i wielosmakowe lubrykanty. Będą też gadżety erotyczne odpowiednie dla alergików oraz ludzi ceniących ekologiczne materiały. Zapraszamy na „Panią Gadżet erotycznie"!

"Pani Gadżet Erotycznie" - gdzie oglądać

Wszystkie odcinki zobaczysz na antenie TVN Style oraz player.pl