TVN Style

Pakozetka

Katarzyna Pakosińska w zaskakującej roli! Na swojej „Pakozetce” namówi na intymne zwierzenia mężczyzn z pierwszych stron gazet. Otwarcie zapyta ich o wszystko co kobiety chciałyby wiedzieć, ale wstydzą się zapytać.
Prowadząca przez piętnaście lat pracowała tylko z mężczyznami. Jeżdżąc z kabaretem w ciasnym busie poznała zagadkowy i intrygujący męski świat od podszewki. Teraz postanowiła uchylić rąbka tajemnicy innym kobietom. Na „Pakozetce” będzie gościła znanych i lubianych mężczyzn ze świata Kultury i show biznesu. Chce „wykorzystać” ich do swoich niecnych celów i dowiedzieć się, jaka jest naprawdę instrukcja obsługi męskiego modelu. Czy coś takiego w ogóle istnieje? W bardzo kameralnej atmosferze nakłoni na intymne zwierzenia największych twardzieli i najbardziej nieprzystępne gwiazdy. Czy płeć brzydka rzeczywiście co kilka minut myśli o seksie? Czy mężczyźni widzą świat zupełnie inaczej niż kobiety? Czy w ogóle zdarza nam się mówić tym samym językiem?

Produkcja:
TVN S.A
Kraj produkcji:
Polska
Tagi:
rozmowy, mężczyźni, kabaret, Katarzyna Pakosińska, faceci, pakozetka online, Pakozetka odcinki, sekrety mężczyzn, Kabaret Moralnego Niepokoju, związki damsko męskie, sprawy damsko męskie
Kategoria wiekowa:
rozwiń więcej
Zobacz wszystkie odcinki „Pakozetka”

Jeszcze chwilę...

Trwa weryfikacja numeru telefonu
w T-Mobile niezbędnego do
skorzystania z oferty