Niestety, nie znaleźliśmy tego czego szukasz, ale może cię zainteresować

Ostatnio wyszukiwane

%%SINGLE_STEPS%%
Aby zobaczyć odcinek, przejdź do aplikacji.
18+

Czy jesteś osobą pełnoletnią?

To wideo zawiera treści przeznaczone dla osób powyżej 18 roku życia, ponieważ mogą zawierać sceny drastyczne, wulgarne, czy pokazujące przemoc.

Mam powyżej 18 lat i chcę oglądać

Przekroczyłeś limit urządzeń przypisanych do konta

Aby korzystać z Player na tym urządzeniu, usuń tutaj jedno z urządzeń przypisanych do Twojego konta.

Materiał uruchomiony na innym urządzeniu

Ten materiał wideo jest obecnie uruchomiony na innym urządzeniu. Sprawdź inne urządzenia, na których możesz być zalogowany, czy wideo nie jest tam odtwarzane lub usuń urządzenia z listy Twoich Urządzeń tutaj.

Wystąpił błąd

W serwisie player.pl wystąpił nieoczekiwany błąd. Spróbuj ponownie.

Nadal nie działa? Sprawdź w Centrum Pomocy Player, co możesz zrobić w takiej sytuacji.

Materiał nie jest dostępny dla Twojej przeglądarki

Materiały Video 360⁰ są wspierane przez określone przeglądarki, aby je oglądać skorzystaj z przeglądarki Google Chrome, Firefox lub Opera.

Wykup dostęp

To wideo jest dostępne tylko w płatnym pakiecie.

Jeśli go wykupiłeś, a mimo to wideo nie wyświetla się, upewnij się, że jesteś zalogowany.

Brakujące wtyczki

Aby poprawnie odtwarzać materiał wideo na player.pl, Twoja przeglądarka musi mieć zaktualizowane wtyczki. Przeprowadź test zgodności, który wskaże, jakie wtyczki wymagają aktualizacji i wesprze Cię w ich instalacji.

Wyświetlenie tego wideo w Twojej lokalizacji jest niemożliwe

Ze względu na ograniczenia licencyjne wybrany materiał możesz oglądać tylko na terenie Polski. Szczegóły dotyczące ograniczeń licencyjnych możesz znaleźć w Centrum Pomocy Player.

Widzisz ten komunikat, a jesteś na terenie Polski? Sprawdź tutaj, co możesz zrobić.

Urządzenie nie wspiera DRM

Wybrany materiał jest chroniony przed nieuczciwym pobieraniem treści, a to urządzenie nie wspiera tego zabezpieczenia.

Obejrzyj wideo w player.pl w przeglądarce internetowej lub innym urządzeniu.

Materiał nie działa płynnie?

Jego jakość może nie być dostosowana do możliwości Twojego Urządzenia.

Materiał, który chcesz obejrzeć, jest w bardzo wysokiej jakości, co powoduje, że zajmuje więcej pamięci Twojego urządzenia. Aby działał płynnie, możesz ręcznie zmienić jakość materiału w dolnej części odtwarzacza.

Kontynuuj oglądanie

Czy chcesz kontynuować oglądanie?

TakNie
Źródło: Archiwum TTV

Grójec

Ostre cięcie

TTV, środa 22:00

Odc.6 Sez.7Oglądaj jeszcze przez:4dni Polska TTV

Grójecka przygoda Andrzeja i Tomka nosi miano „Belleza“. Do dziś nie ustalono, czy nazwa wywodzi się z języka francuskiego, czy może z włoskiego, a może z zupełnie innego. Właścicielka salonu, pani Asia nazwą chciała opisać splendor i luksus, do którego aspiruje, ale którego jeszcze nie ma. Ale od czegoś trzeba zacząć...

Duet Wierzbicki&Schmidt o luksusie i splendorze salonowym wiedzą wiele, stąd idealnie nadają się na instruktorów dla pani Asi i zespołu składającego się z pani Pauliny i pani Żanety Gwiazdy, która ze swoim nazwiskiem idealnie wpisuje się w koncepcję luksusowego salonu fryzjerskiego. Jak się szybko okazało jedynie nazwisko się wpisuje idealnie...

Szybko też wyszło na jaw, że to co jest luksusem dla właścicielki salonu, niekoniecznie pokrywa się z potrzebami klientek w tym względzie. Zwrotów akcji w tym odcinku było sporo...i okazało się, że pani Asia nie do końca może liczyć na lojalność swoich pracownic.

Grójeckiego standardu luksusu doświadczyła też Klaudia Halejcio… Przekonamy się, czy zachwyci się efektem na swojej głowie.

Tagi: Ostre cięcie online, rewolucje w salonach fryzjerskich, jak uratować upadający zakład fryzjerski, program o upadających zakładach fryzjerskich, program Schmidta i Wierzbickiego na TTV, Ostre cięcie na playerze, nowy sezon Ostrego cięcia, Ostre cięcie w Grójcu
Dostępny od:
20.09.2017
Długość
32 minut

Odcinki

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.