Nieoczywiste miejsca

sezon 2 odcinek 4

Nieoczywiste miejsca 2

Czas na kolejne Nieoczywiste Miejsca w HGTV! Kasia Jaroszyńska z ekipą ponownie ruszy w Polskę, żeby odkryć dla was najciekawsze, najodważniejsze i najbardziej szalone domy, o jakich wam się nie śniło.
Wyobraźnia jest niezbędna, gdy chce się stworzyć nieoczywiste miejsce. Zwłaszcza, kiedy chce się zamieszkać w dawnym kurniku, starej kuźni lub... oborze. Bohaterowie tego odcinka „Nieoczywistych miejsc” mieli jednak wyobraźni bardzo dużo i śmiało z niej korzystali. Dzisiaj ich domy zachwycają i mogą być wzorem dla kolejnych odważnych!
Michał jest wizjonerem i wielkim miłośnikiem loftów. Wiedział, że jego dom może powstać w miejscu z historią, w które trzeba uwierzyć. Dlatego swój dom urządził w budynku starej kuźni na terenie dawnej fabryki pomp w Lesznie. Monika i Wojtek chcieli uciec z wielkiego miasta i docenić sielski, domowy, wiejski klimat. A czy można znaleźć bardziej pasujące do tego opisu miejsce niż dawny kurnik? Ola i Marcin długo mieszkali w Warszawie, ale zawsze tęsknili za wodą. W ten sposób trafili na Mazury Garbate, do starej obory tuż nad jeziorem Krzywe.
Te miejsca nie zostały stworzone do mieszkania, ale dzięki wyobraźni ich nowych właścicieli stały się prawdziwymi domami