Nieoczywiste miejsca

sezon 1 odcinek 3

Nieoczywiste miejsca

Czy stare miejsce z duszą może być nowoczesnym miejscem do życia? Bohaterowie tego odcinka „Nieoczywistych miejsc” udowadniają, że tak. Piękne apartamenty znalazły swoje miejsce w budynku, który kiedyś służył jako spichlerz.

Stara Kaplica na Mazurach zachowała swój charakter, stając się jednocześnie przestrzenią dla rodziny, a wśród mazurskich jezior Kasia Jaroszyńska znalazła kogoś, dla kogo stary wiatrak jest domem.

Jakie miejsca odwiedzimy i kto nas po nich oprowadzi? Raphael z rodziną na co dzień mieszkają w Szwajcarii, ale specjalnie dla nas przyleciał i zgodził się pokazać niezwykły dom na Mazurach, od swojej pierwotnej roli nazwany The Kaplicą.

Zobaczmy, jak mieszka się w miejscu z taką historią. W okolicy Giżycka zobaczymy prawdziwy, mazurski wiatrak, o który od pokoleń dba jedna rodzina. To miejsce ukryte wśród mazurskich jezior gwarantuje najpiękniejszy widok na okolicę! W samym sercu Torunia był kiedyś spichlerz, który dziś funkcjonuje jako miejsce z nowoczesnymi apartamentami. Czy znajdziemy w nich ducha dawnych lat?