Nieoczywiste miejsca

sezon 2 odcinek 2

Nieoczywiste miejsca 2

Weekendy za miastem kojarzą się z korkami i wielogodzinnymi dojazdami. Ale tym bohaterom Nieoczywistych miejsc udało się znaleźć wymarzone odskocznie od szybkiego życia blisko ich miast. Ich domki letniskowe są nieduże i wyjątkowe: niektóre nawet nie stoją na ziemi!


Klaudia i Tomek od początku wiedzieli, że otoczenie ich weekendowego domku jest ważniejsze niż jego metraż. Dzięki temu dzisiaj mogą cieszyć się z dwóch miniaturowych budynków otoczonych szumiącym lasem. Dominik i Asia swoje nieoczywiste miejsce postanowili urządzić nad malowniczą Narwią, półtorej godziny drogi od Warszawy. Nadrzeczna skarpa wydała im się idealna na dwa urocze domki, między którymi znalazło się miejsce na tężnię. Magda i Marcin wraz z dziećmi szukali miejsca do spędzania wolnych weekendów w okolicy Lublina. Prawo nie pozwalało postawić na wybranej działce domu, postanowili więc zmienić perspektywę i zawiesić go... na drzewie.


Ten odcinek „Nieoczywistych Miejsc” pokaże wam, jak w kreatywny sposób stworzyć oazę spokoju i przestrzeń do relaksu w zasięgu ręki.