Nieoczywiste miejsca

sezon 1 odcinek 1

Nieoczywiste miejsca

W pierwszym odcinku programu „Nieoczywiste Miejsca” Kasia Jaroszyńska ruszy tropem ludzi, którzy lubią mieszkać na… czterech kółkach.

Mieszkanie w przyczepie czy kamperze jest coraz bardziej popularne,  a w Polsce najwięcej ich można spotkać nad morzem. Kasia odwiedzi rodziny, które zdecydowały się na radykalny krok: zamianę swojego mieszkania na kamper czy przyczepę i to na 3 miesiące w roku! Poznacie powody takiej decyzji i dowiecie się, czy taki pomysł to dobry pomysł?

Ania i Krzysztof z Łodzi wraz z 6 dzieci od lat wyjeżdżają nad polskie morze, aby uciec od miasta do swojego drugiego domu - przyczepy. Ania urządziła ją w sielskim klimacie, rodem z francuskiej Prowansji.

Ewelina i Jędrzej z Radomia wraz z 2 córkami Nelą i Marysią oraz psem Tulą dopiero niedawno zamieszkali w przyczepie urządzonej w stylu boho, ale jak sami mówią – żyją w niej bardzo intensywnie.

Ewelina i Marek od 8 lat razem zwiedzają świat, pracując w przeróżnych miejscach. W końcu udało im się spełnić marzenie o własnym vanie, którym mogą dojechać prawie wszędzie.
To są zdecydowanie nieoczywiste miejsca do mieszkania – a my je odkryjemy!