Niestety, nie znaleźliśmy tego czego szukasz, ale może cię zainteresować

Ostatnio wyszukiwane

%%SINGLE_STEPS%%

POLECANE W TYM TYGODNIU

Babilon
Publicystyka i polityka z damskiego punktu widzenia. Cotygodniowy komentarz do najważniejszych i najciekawszych wydarzeń politycznych oraz społecznych. Autor i prowadzący: Piotr Marciniak.
Drugie Śniadanie Mistrzów
Gośćmi Marcina Mellera są znane i cenione postacie związane ze światem kultury: publicyści, dziennikarze, pisarze, aktorzy, reżyserzy. W programie komentowane są aktualne wydarzenia polityczne oraz społeczne.
Express Planete+
Cotygodniowy magazyn informacyjny o charakterze popularnonaukowym powstający we współpracy z tygodnikiem „Newsweek”. Każdy odcinek składa się z dwóch newsowych felietonów na tematy związane z nauką, technologią, najnowszymi odkryciami medycyny czy innowacyjnymi wynalazkami.
Fakty
Dziennikarstwo to misja, dlatego reporterzy stacji TVN przygotowują codziennie najlepsze programy informacyjne, publicystyczne i interwencyjne. Szukają odpowiedzi, zadają niewygodne pytania. Dociekają, przyciskają, domagają się prawdy i patrzą na ręce władzy.
Fakty po Faktach
Program publicystyczny autorstwa prowadzących Fakty TVN, a w nim najważniejsi goście, najważniejsze tematy z kraju i ze świata.
Kawa na Ławę
Polityczna debata w luźnej atmosferze. Bogdan Rymanowski zaprasza do studia czołowych polityków. Wspólnie komentują wydarzenia polityczne minionego tygodnia.
Ostatni dzwonekOstatni dzwonek
Jeszcze 8 godzin
Kropka nad i
Monika Olejnik prowadzi rozmowy z najważniejszymi postaciami polskiej sceny politycznej na temat bieżących wydarzeń.
Lekcja Bartoszewskiego
Był politykiem, dziennikarzem, pisarzem, działaczem społecznym, historykiem. Także były więzień Auschwitz, żołnierz AK, uczestnik Powstania Warszawskiego, minister, senator, sekretarz stanu - Władysław Bartoszewski, dla wielu był autorytetem i wzorem.
Loża Prasowa
Najważniejsze wydarzenia na scenie politycznej komentują czołowi dziennikarze i publicyści. Prowadzi Małgorzata Łaszcz.
Ostatni dzwonekOstatni dzwonek
Jeszcze 8 godzin
Piaskiem po oczach
"Piaskiem po oczach" to program publicystyczny,  w którym komentowane są najważniejsze wydarzenia minionego tygodnia. Gośćmi Konrada Piaseckiego są głównie politycy, którzy rozmawiają o scenie politycznej i ogólnej sytuacji w Polsce.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.