Nauka jazdy

sezon 5 odcinek 8

Nauka jazdy 2

W „Nauce jazdy” podwójna dawka emocji i sporo zmian!

Łukasz Kmiecik musi przewieźć nietypowego pasażera. Będzie nim… Zbyszek Chrzan. Instruktor po wypadku na drabinie ma zagipsowaną nogę, co nie pozwala mu na prowadzenie zajęć. Razem jadą po czekającą na krakowskim dworcu kursantkę — panią Halinkę.
Ależ to będzie trio!

Tymczasem na Śląsku Anetta szlifuje ostatnie godziny jazdy z Kacprem. Od rozpoczęcia nauki z instruktorką kursant przeszedł sporą przemianę. Kacper szykuje się do państwowego egzaminu, więc Anetta postanowi popracować nad jego uprzedzeniem do rowerzystów. Jak? W stylu Anetty, czyli nietypowo.

Justyna Kalisz przeprowadzi egzamin wewnętrzny z rodziną Klocko. Kto poradzi sobie lepiej — mama czy syn? Na pewno możemy liczyć na złośliwe komentarze z tylnej kanapy samochodu.

W ramach zastępstwa Łukasz Kmiecik pilotuje Malwinę. Jak obecność atrakcyjnej kursantki wpłynie na ilość docinek i ripost, z których słynie instruktor? Takiej kumulacji mocnych charakterów niestety nie wytrzyma eLka, która odmówi dalszej jazdy. Przed Malwiną pierwsze odpowiedzialne zadanie — musi wezwać lawetę.