Nauka jazdy

sezon 5 odcinek 7

Nauka jazdy 2

W „Nauce jazdy” uderzenie niekonwencjonalnych metod nauczania.

Igor może i doskonale zmienia koło w samochodzie, ale na razie tylko tyle. Instruktorka Anetta Gniezińska postara się złagodzić ciężką nogę kursanta, zabierając go na wystawę zdjęć powypadkowych aut. Wygląda na to, że coś nareszcie trafi do agresywnie jeżdżącego chłopaka.

Czy Karolina — najbardziej roztrzepana kursantka Anetty — odrobiła zadanie domowe i nauczyła się znaków drogowych? Instruktorka sprawdzi to w nietypowy sposób. Za pomyłki Karolinę czeka…  mokra robota.

Zbigniew Chrzan daję kolejną szansę Malwinie. Tym razem kursantka przychodzi na zajęcia we właściwych butach, ale w samochodzie i tak panuje sztywna atmosfera. Kursantka musi jeszcze sporo się napracować, żeby odzyskać zaufanie instruktora.

Problemów z zachowaniem nie ma Quyen. Szef orientalnej kuchni pokazuje, że świetnie radzi sobie także w ogniu ruchu drogowego. Tym razem to instruktor będzie potrzebował pomocy swojego kursanta.

Łukasz Kmiecik zafundował rodzinie Klocko świeży start. Zmiany dotyczą nie tylko podejścia do kursu, ale też… diety! Na pewno wszystkim wyjdzie to na dobre, a w eLce zapanuje zdrowa atmosfera.

W „Nauce jazdy” pierwszy egzamin wewnętrzny! Kuba — dotychczasowy kursant Łukasza — zmierzy się z przepisami ruchu drogowego pod czujnym i ładnym okiem Justyny Kalisz.
Jak mu pójdzie? Ekspresowo :)