Nauka jazdy

sezon 4 odcinek 6

Nauka jazdy

Pierwszy egzamin i wielka angielska niespodzianka w „Nauce jazdy”! Na spotkanie z kursantami przyjeżdża tajemniczy czwarty instruktor. Wszyscy są w szoku, kiedy ogłosi, że najlepsi pojadą po londyńskich ulicach!

Vasilis jako pierwszy podejmuje rękawicę i zawalczy o prawo jazdy. Jego instrukturka Anetta już nic więcej nie może dla niego zrobić – Grek jest zdany tylko na swoje umiejętności. Jak poradzi sobie w stresujących sytuacjach, gdy zabraknie jego nauczycielki?

W programie pojawi się Sebastian Słupski – prezes firmy „Seba umyje”. Chociaż zazwyczaj czyści szyby, to w przyswajaniu przepisów drogowych nie jest… szybki. Widzowie długo musieli na niego czekać, bo aż siedmiokrotnie przystępował do zaliczenia teorii w szkole jazdy. Nareszcie się udało i pod okiem Anetty może wreszcie wyjechać na plac manewrowy. Czy uda mu się nadrobić stracony czas?

Do lubiącego porządek i rozwagę Łukasza Kmiecika trafiła nowa kursantka. Natalia jest zupełnym przeciwieństwem swojego instruktora i w samochodzie bardziej dba o swój wygląd niż wrzucenie biegu. Długie rzęsy i staranna opalenizna z solarium – kursantka będzie zachwycona, że w „elce” jest tyle lusterek, w których może się przeglądać.

Tymczasem najstarsza uczestniczka kursu – pani Halinka – późną nocą wyruszy na miasto. Niestety w stresie zapomina przepisów drogowych, a co najgorsze: wciąż myli pedał gazu z hamulcem... Oby nie doszło do tragedii!

Po śnieżnej i górskiej scenerii podróżują Paulina, Momo i Zbyszek Chrzan. Kierownicę nareszcie przejmuje kursantka i od razu znajdzie skrót do Zakopanego… prosto w zaspę.
Zakopane to jest teraz auto, więc miasto musi poczekać – na szczęście Momo ma plan, jak wydostać się z pułapki!