Nauka jazdy

sezon 6 odcinek 5

Nauka jazdy 3

Ten odcinek „Nauki jazdy” wypełnią: proteiny, przerażenie, zagubienie z odrobiną focha oraz małżeńskie uszczypliwości.

Łukasz Kmiecik kulturalnie podejmie kulturystę Eryka. Poprzednią jazdę instruktor najchętniej wymazałby z pamięci, podobnie jak widok rozbieranych zdjęć kursanta, ale nie będzie to takie łatwe. Tym razem Łukasz spróbuje zrozumieć świat tężyzny fizycznej i nawet przygotuje odżywki Erykowi.

Jest tylko jedna kursantka, która może krzyknąć z przerażenia na widok rowerzysty – to pani Krystyna. Wspólnie z Edytą Bartosiak, panie zmierzą się z niedzielnymi kierowcami Warszawy. Swój na swego trafi?

Tymczasem w Krakowie pierwszą szansę na wykazanie się poza placem manewrowym dostanie Izabela Kędra. Młoda dziewczyna do tej pory poznawała życie głównie od strony książek. Jednak niedawno zostawiła teorię za sobą i wyszła poznawać praktykę: zaczęła pracę w poważnej firmie i wzięła się za kurs nauki jazdy ze Zbyszkiem Chrzanem. Zderzenie z rzeczywistością będzie brutalne — eLka nie chce sama hamować, a żółte światła zmieniają zbyt szybko w czerwone...

U Justyny Kalisz czeka nas duet Emilii i Przemka. To para, która wychowuje siedmioro dzieci i na nic nie ma czasu. Wrażliwe serce instruktorki, jak zawsze dało o sobie znać – Justyna mocno dopinguje zmiany w ich trybie życia.