Nauka jazdy

sezon 6 odcinek 12

Nauka jazdy 3

Szkolenie dobiega końca, czas sprawdzić umiejętności kursantów. Na egzaminacyjnym placu boju Annę Guzior- Rutynę czeka rutynowe zdanie – jazda po łuku.  Wspiera ją Justyna Kalisz i Johnatan, który na swój egzamin musi jeszcze trochę poczekać.

Klaudia Pilarska, bardzo by chciała podzielić los swojej siostry, Karoliny i zdobyć upragnione prawo jazdy. Po zaliczonych zadaniach egzaminacyjnych na placu manewrowym wyjeżdża na miasto, ale tam czeka ją wiele niespodzianek.

To nie będzie łatwy dzień dla Jonathana. Justyna Kalisz wrzuci go na głęboką wodę. Johny sprawdzi swoje umiejętności w Warszawie podczas egzaminu wewnętrznego pod okiem Edyty Bartosiak.

Na egzamin państwowy stawi się również Emilia i Przemek. Oboje zmierzą się z morderczym łukiem egzaminacyjnym, niestety tylko jedno z nich wygra tę nierówną walkę z ruchem drogowym. Poleją się łzy radości ale też smutku.

Sonia Kuczeńska po wielu drogowych perypetiach przystępuje do egzaminu państwowego. Po perfekcyjnym przejechaniu łuku wyjeżdża, ale już nie tak perfekcyjnie na miasto. Ma mocne wsparcie swojej mentorki Edyty Bartosiak oraz pani Krysi, która o swoim egzaminie może na razie pomarzyć. W kolejnym odcinku dowiecie się dlaczego. Czy obserwowanie zmagań innych wystarczy by samemu zdać egzamin?