Nauka jazdy

sezon 5 odcinek 10

Nauka jazdy 2

Oto finałowy odcinek „Nauki jazdy”. To będzie wielki egzamin dla naszych bohaterów. Kto wyląduje z prawem jazdy w aucie, a kto wypadnie na aut?

Modelka Malwina poczyniła ostatnio duże postępy pod okiem Łukasza Kmiecika. Czy dobry finisz wystarczy, żeby wygrać cały rajd po wymarzony dokument? Przekonamy się na się jej egzaminie wewnętrznym.

Taki test czeka także Aleksandra Dzidę. Instruktorka Justyna Kalisz przekaże kursanta w ręce Anetty Gniezińskiej. Olek nie może już liczyć na łagodne traktowanie.

Do państwowego egzaminu przystąpi rodzinka Klocko. Iwona bardzo się stresuje, jej syn Łukasz podchodzi do zadania bardziej pewnie — w końcu ma za sobą wiele godzin grania w samochodowe symulatory.

Na swoją kolej czeka zawsze uśmiechnięta Karolina — tylko czy uśmiech wystarczy do zaliczenia jazdy po łuku? W czerwonym samochodzie zobaczymy także mistrza kuchni Quyena i blogera Igora.

A na „do widzenia” czeka nas pełna humoru wycieczka do Tarnowa. Halinka zabierze swoich instruktorów — Zbyszka i Łukasza w rodzinne strony. Tylko czy w ogóle tam dojadą?