TVN

Nauka jazdy

Oto nowa odsłona kultowej serii „Nauka jazdy”!

Po czternastu latach popularny program znany z anteny TVN powraca w nieco zmienionej formie do telewizji TTV. Przez ten czas w Polsce przybyło dróg i autostrad, ale czy przybyło dzięki temu dobrych kierowców?

Zobaczymy perypetie kandydatów na kierowców, którzy pod okiem trójki instruktorów uczą się jeździć na Śląsku i w Krakowie. Będziemy śledzić zmagania kilkunastu kursantów. Za kierownicę po raz pierwszy wsiądą m.in.: ochroniarz Darek, który nie chce już jeździć do pracy pociągiem, pani Halinka – rencistka z Tarnowa, Żaneta – która chce się przesiąść z meleksa do samochodu i Kamil, który w uzyskaniu prawa jazdy widzi szanse na zdobycie pracy. Przyszli kierowcy będą się szkolić po okiem charyzmatycznych instruktorów – Anetty Gniezińskiej, Zbigniewa Chrzana i Łukasza Kmiecika. Każdy z nich ma swój patent na opanowanie kursantów i ich zespołu napięcia mięśniowego wbitego w kierownicę.

Na tych kursantów, którym uda się uzyskać prawo jazdy, czeka niespodzianka. Część z nich dostanie szansę na sprawdzenie swoich umiejętności także za granicą. Innych będziemy śledzić jak samodzielnie sobie radzą za kółkiem w rodzimej miejscowości.

Przekonamy się czy NAUKA JAZDY nie poszła w las.

Emisja w TV:
TTV, wtorek 22:30
Produkcja:
GPlus Production Grzegorz Popczyk
Dystrybucja:
TTV
Kraj produkcji:
Polska
Tagi:
Nauka jazdy na playerze, Nauka jazdy online, nowa seria Nauki jazdy, Nauka jazdy powrót programu, nowa edycja Nauki jazdy, program o tym jak inni uczą się jeździć, jak zdać egzamin na prawo jazdy, Nauka jazdy na Śląsku
Kategoria wiekowa:
rozwiń więcej
Zobacz wszystkie odcinki „Nauka jazdy”

Jeszcze chwilę...

Trwa weryfikacja numeru telefonu
w T-Mobile niezbędnego do
skorzystania z oferty