Najdziwniejsze wypadki drogowe
TTV

Najdziwniejsze wypadki drogoweNajdziwniejsze wypadki drogowe

Odcinek 1

Żródło: Archiwum TTV
Najdziwniejsze wypadki drogowe, odcinek 1
Oglądaj jeszcze przez:
13dni
11godz.
24min.

Co spotyka kierowców na drogach Australii? Na pustej, pozornie bezpiecznej drodze, można dostrzec samochód sunący bokiem z naprzeciwka. Nawet odpowiednia reakcja doświadczonego kierowcy nie wystarczy, by wyhamować na czas. W tym odcinku podejrzymy też ataki wściekłości brawurowych kierowców.

Seria pokazuje, jak zwykła przejażdżka, w ułamku sekundy może zamienić się w koszmar. Każdego dnia tysiące kamer zamontowanych w samochodach rejestruje wszystko to, co dzieje się na bezdrożach Australii. Od przerażających czołowych zderzeń w strugach ulewnego deszczu przez koziołkujące i dachujące samochody taranowane przez ciężarówki, po dramatyczne skutki przejechania na czerwonym świetle. Śledzimy ludzkie dramaty oczami kamery. Rozmawiamy z kierowcami, właścicielami wideo rejestratorów oraz świadkami tragicznych zdarzeń, którzy znaleźli się w niewłaściwym miejscu w złym czasie.

Dystrybucja:
TTV
Tagi:
niebezpieczne sytuacje na drodze, najniebezpieczniejsze wypadki świata, program o wypadkach na ttv, jak jeżdżą brawurowi kierowcy, szaleństwa na drodze, niebezpieczne zachowania na drogach, kierowcy którzy jeżdzą agresywnie, jak uniknąć niebezpieczeństwa na drodze
Kategoria wiekowa:
rozwiń więcej
Zobacz wszystkie odcinki „Najdziwniejsze wypadki drogowe”

Jeszcze chwilę...

Trwa weryfikacja numeru telefonu
w T-Mobile niezbędnego do
skorzystania z oferty