Na językach
TVN

Na językachNa językach

Odcinek 11, Sezon 6

Żródło: Archiwum TVN
Na językach, sezon 6, odcinek 11

Świat gwiazd nie ma przed nią żadnych tajemnic. Agnieszka Szulim doskonale wie, co w trawie piszczy. Sukcesy, porażki, romanse, rozstania oraz skandale, czyli wszystko to, co chcielibyście wiedzieć o polskim showbiznesie a boicie się zapytać. Rozłożone na czynniki pierwsze. Zweryfikowane z rzeczywistością. Serwowane widzom bez owijania w bawełnę.

Co rzeczywiście dzieje się w blasku fleszy na warszawskich salonach? Jak działa showbiznes? Kto aktualnie jest na topie, a kto popadł w niełaskę? Agnieszka Szulim o polskich gwiazdach i celebrytach wie absolutnie wszystko. Wraz ze swoją lożą szyderców – czyli dziennikarzami z bardzo ostrymi językami -  bierze pod lupę historie z pierwszych stron gazet i głośne wydarzenia z życia gwiazd. Skrupulatnie rozkłada je na czynniki pierwsze i bezlitośnie rozprawia się z krążącymi plotkami. Bez żadnych kompromisów i taryfy ulgowej!

Produkcja:
DE JEREZ dla TVN
Tagi:
rozstania, życie gwiazd, agnieszka szulim, sukcesy, na językach, romanse, śluby gwiazd, rozstania gwiazd, blask fleszy, ploty, warszawska smietanka towarzyska, porażki, krążące plotki, problemy Dody
Kategoria wiekowa:
rozwiń więcej
Zobacz wszystkie odcinki „Na językach”

Jeszcze chwilę...

Trwa weryfikacja numeru telefonu
w T-Mobile niezbędnego do
skorzystania z oferty