Na czasie

sezon 2 odcinek 3

Na czasie 2

Małgorzata Rozenek-Majdan, Magda Gessler, Lara Gessler i gwiazdy nowego filmu Jana Komasy "Sala Samobójców. Hejter" to tylko niektórzy goście 3. odcinka 2. sezonu programu "Na czasie".

W 3. odcinku 2. sezonu „Na czasie” świętujemy urodziny programu, który odmienił polską gastronomię. „Kuchenne Rewolucje” Magdy Gessler właśnie kończą 10 lat, a sama królowa i jej dzieci opowiedziały nam o swoim życiu prywatnym. Nasza kamera zajrzała też na plan nowego programu: „Cała prawda” Karoliny Głowackiej odpowie na wszystkie nurtujące was pytania i obali mity.

Rozmowa Anny Zejdler z Małgorzatą Rozenek-Majdan przybliży temat in vitro i wyjaśni, dlaczego ta procedura może być cudem. Gwiazda zdradziła też, dlaczego ucieszyła się na myśl o trzecim synu!

Jeśli chcecie zobaczyć wyjątkowe miejsca i dotknąć prawdziwego przepychu, nie możecie pominąć programu „Ambasady luksusu”. Rajskie Malediwy to tylko początek tej przygody.

Ale na razie: #zostanwdomu! Nasze gwiazdy pokażą wam, co robić podczas izolacji w czasach pandemii. Będzie bardzo kreatywnie, rodzinnie i efektywnie. A czas wolny możecie przeznaczyć na oglądanie kinowych nowości: film „Sala Samobójców. Hejter” już jest dostępny w Player, a my porozmawialiśmy z jego gwiazdami!

"Na czasie" - o czym program

Kamery nowego programu „Na czasie” są wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ciekawego. Dzięki nim widzowie TVN Style są zawsze na bieżąco, nie ruszając się z kanapy. Mogą obejrzeć relacje z planów zdjęciowych, wystaw i targów oraz wywiady z ludźmi z pierwszych stron gazet. Twórcy audycji zaglądają za kulisy największych pokazów mody i konferencji prasowych. Z wytrwałością tropią najnowsze trendy i wszystko co modne w danym sezonie. Tutaj nie ma miejsca na nudę!

W nowych odcinkach zajrzymy za kulisy pracy Gosi Baczyńskiej i sprawdzimy, jak powstawała wyjątkowa suknia Olgi Tokarczuk. Dowiemy się, dlaczego Małgorzata Rozenek-Majdan postanowiła założyć fundację i komu zamierza pomagać.

"Na czasie" - gdzie oglądać

Odcinki dostępne na antenie TVN Style oraz platformie VOD Player.pl