Na czasie

sezon 2 odcinek 1

Na czasie 2

W tym odcinku „Na czasie" Anna Zejdler zajrzy za kulisy powstawania sukni, którą Olga Tokarczuk założyła na uroczystość wręczenia nagrody Nobla. Dziennikarka porozmawia z projektantką Gosią Baczyńską o inspiracjach i sprawdzi, jaka historia kryje się za wyjątkową kreacją. Nasza kamera zajrzy też na rozdanie nagród Paszporty Polityki, gdzie uhonorowano m.in. Bartosza Bielenię, odtwórcę głównej roli w nominowanym do Oscara filmie „Boże Ciało". A ponieważ lubimy być tam, gdzie powstają nowości, Anna Zejdler odwiedzi też plan serialu „Kod genetyczny", który będzie mieć premierę wiosną 2020 roku. Prowadząca „Na czasie" spojrzy na powstawanie serialu od strony... mody! Kasia Baran, stylistka znana z programu „Związki z modą" oprowadzi nas po garderobie aktorów i zdradzi, w jaki sposób ubrania mogą zbudować postać.

"Na czasie" - o czym program

Kamery nowego programu „Na czasie” są wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ciekawego. Dzięki nim widzowie TVN Style są zawsze na bieżąco, nie ruszając się z kanapy. Mogą obejrzeć relacje z planów zdjęciowych, wystaw i targów oraz wywiady z ludźmi z pierwszych stron gazet. Twórcy audycji zaglądają za kulisy największych pokazów mody i konferencji prasowych. Z wytrwałością tropią najnowsze trendy i wszystko co modne w danym sezonie. Tutaj nie ma miejsca na nudę!

W nowych odcinkach zajrzymy za kulisy pracy Gosi Baczyńskiej i sprawdzimy, jak powstawała wyjątkowa suknia Olgi Tokarczuk. Dowiemy się, dlaczego Małgorzata Rozenek-Majdan postanowiła założyć fundację i komu zamierza pomagać.

"Na czasie" - gdzie oglądać

Odcinki dostępne na antenie TVN Style oraz platformie VOD Player.pl