My Way

odcinek 3

My Way

W kolejnym odcinku Filip Raszewski ryzykuje dość nietypowe posunięcie w stosunku do Edyty - mimo, że spędziła ona dopiero kilka godzin za kierownicą, trener decyduje się na jazdę po torze, który służy do szkolenia kierowców z doświadczeniem. To zadanie ma na celu ostudzenie zapału piosenkarki do mocnego naciskania na gaz. Ma jej uzmysłowić, że do zostania kierowcą nie tyle rajdowym, co nawet dobrze wyszkolonym, jeszcze długa droga. Przy okazji dowiemy się jak ważne jest bezpieczeństwo w życiu Edyty.

My Way – opis programu

Po latach podróżowania z kierowcami piosenkarka, wspierana przez syna Allana, postanowiła sama siąść za kierownicą. Zanim jednak nastąpi ten przełomowy moment w jej życiu, czeka ją nauka skomplikowanych przepisów drogowych, a następnie „walka o przetrwanie” na warszawskich drogach. A kierowcy w stolicy – jak wiadomo – nie zawsze należą do najbardziej wyrozumiałych. Jak wrażliwa artystka poradzi sobie na ulicach miejskiej dżungli? Na szczęście nie będzie sama. W przygotowaniach do egzaminu gwiazdę będą wspierać przebojowi trenerzy auto szkoły, którzy natychmiast zareagują i pomogą jej w każdej trudnej sytuacji.

To nie wszystkie niespodzianki, jakie producenci programu przygotowali dla Edyty. Drogowe gry miejskie, wizyta w myjni, na poligonie oraz jazda w najgorszych warunkach pogodowych – to tylko niektóre z „atrakcji”, z którymi będzie musiała się zmierzyć popularna piosenkarka. Czy wyjdzie z nich obronną ręką? A może codzienność kierowcy okaże się ponad jej siły? Na koniec w ramach podziękowania za trud i cierpliwość Edyta zabierze jednego z nauczycieli na swój koncert – gdzieś w Polsce. Czy dotrze na niego już jako pełnoprawny kierowca? A może po raz kolejny okaże się, że zarówno w życiu, jak i na drodze piosenkarka zawsze robi po swojemu, kierując się zasadą MY WAY?

My Way – gdzie obejrzeć

Odcinki programu „My Way” można zobaczyć na platformie VOD player.pl.