My Way

odcinek 1

My Way

Pierwszy odcinek programu „My Way” stawia przed Edytą Górniak pierwsze wyzwanie
– piosenkarka ma po raz pierwszy siąść za kierownicą. Poznaje jednego ze swoich trenerów, Filipa Raszewskiego ze Skoda Auto Safety oraz samochody, na których będzie się uczyć. Okazuje się jednak, ze diva jest nieprzygotowana do samodzielnego prowadzenia pojazdu. Filip postanawia wykorzystać sytuację i wprowadzić część teoretyczną. Uczy gwiazdę, jak zmienić koło samochodu, a następnie zabiera ją na przejażdżkę po okolicy. Przepytuje ją ze znajomości znaków i sytuacji na drodze. Po skończonej lekcji Edyta wraca do domu, gdzie czeka na nią Allan. Nastolatek wspiera mamę w jej dążeniu do celu. Tym bardziej, że przed piosenkarką pierwsza próba – egzamin teoretyczny. Jaki będzie jego wynik? „My Way” to dużo śmiechu, łez i wzruszeń – wszystko to w iście gwiazdorskim stylu!

My Way – opis programu

Po latach podróżowania z kierowcami piosenkarka, wspierana przez syna Allana, postanowiła sama siąść za kierownicą. Zanim jednak nastąpi ten przełomowy moment w jej życiu, czeka ją nauka skomplikowanych przepisów drogowych, a następnie „walka o przetrwanie” na warszawskich drogach. A kierowcy w stolicy – jak wiadomo – nie zawsze należą do najbardziej wyrozumiałych. Jak wrażliwa artystka poradzi sobie na ulicach miejskiej dżungli? Na szczęście nie będzie sama. W przygotowaniach do egzaminu gwiazdę będą wspierać przebojowi trenerzy auto szkoły, którzy natychmiast zareagują i pomogą jej w każdej trudnej sytuacji.

To nie wszystkie niespodzianki, jakie producenci programu przygotowali dla Edyty. Drogowe gry miejskie, wizyta w myjni, na poligonie oraz jazda w najgorszych warunkach pogodowych – to tylko niektóre z „atrakcji”, z którymi będzie musiała się zmierzyć popularna piosenkarka. Czy wyjdzie z nich obronną ręką? A może codzienność kierowcy okaże się ponad jej siły? Na koniec w ramach podziękowania za trud i cierpliwość Edyta zabierze jednego z nauczycieli na swój koncert – gdzieś w Polsce. Czy dotrze na niego już jako pełnoprawny kierowca? A może po raz kolejny okaże się, że zarówno w życiu, jak i na drodze piosenkarka zawsze robi po swojemu, kierując się zasadą MY WAY?

My Way – gdzie obejrzeć

Odcinki programu „My Way” można zobaczyć na platformie VOD player.pl.