Niestety, nie znaleźliśmy tego czego szukasz, ale może cię zainteresować

Ostatnio wyszukiwane

%%SINGLE_STEPS%%

POLECANE W TYM TYGODNIU

Abstrachuje Ustawka (kulisy Lip Sync Battle Ustawka)
Abstrachuje Ustawka, czyli odjechane materiały zza kulis prosto od youtuberów z Abstrachuje.tv! Nie zobaczycie ich lipsyncujących. Nie zobaczycie ich poważnych. Zobaczycie, jak próbują zakłócać występy i rozpraszać wykonawców.
Aplauz, Aplauz!
Aplauz – marzenie każdego artysty! W tym programie reakcja publiki i jury przesądzi także o dalszym uczestnictwie w zabawie. Rywalizować ze sobą będą duety złożone z dzieci i dorosłego członka rodziny.
Hey - MTV Unplugged
Hey zagrał swoje największe przeboje w akustycznych aranżacjach na potrzeby legendarnego cyklu "MTV Unplugged". Występ został zarejestrowany 10 września 2007 roku w Teatrze Roma. Zespół wykonał swoje największe przeboje, takie jak "Teksański", "Zazdrość", czy "Mimo wszystko".
Historia Polskiego Rocka
Kieda fala popularności przyniosła muzykę rockową do polski propaganda PRL określiła rocka mianem Big Beatu. W filmie poznamy historię rocka w czasach PRL.
Hoop Likes Festival
Hoop Likes Festival Gdańsk 2015 to druga edycja Festivalu Ludzi Internetu, największego spotkania twórców internetowych w Polsce. Będzie można spotkać gwiazdy sieci, najpopularniejszych artystów młodego pokolenia i niebanalnych twórców.
Kayah - MTV Unplugged
Kayah to polska piosenkarka. Zalicza się do grona najpopularniejszych artystów w naszym kraju. Jest również autorką tekstów i producentką muzyczną. W 2001 roku założyła własną wytwórnię płytową o nazwie "Kayax".
Koncert dla M.
"Koncert dla M.” to najbardziej energetyczne wydarzenie muzyczne tego roku. W niespotykanych dotąd konfiguracjach największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej i filmu zaśpiewają świąteczne hity, które są m.in. częścią ścieżki dźwiękowej filmów „Listy do M.
Kroniki Męskiego grania 2014
Męskie Granie to projekt, w którym zderzają się odmienne wrażliwości i inspiracje artystów. Grając razem, pokazują wzajemne przenikanie się konwencji i tworzą dźwiękową kronikę, z której czerpią kolejni twórcy. Tym samym dają bodziec do ewolucji w muzyce.
Kroniki Męskiego grania 2015
Męskie granie to projekt, który łączy wyjątkowych, kreatywnych i nieprzewidywalnych muzyków. Oni nie dają się zaszufladkować, nieustannie przekraczają muzyczne granice. Na jednej scenie wystąpią m.in.
Lip Sync Battle Ustawka
Lip Sync Battle Ustawka to pierwsze show stworzone specjalnie do internetu dla player.pl. Największe hity lipsyncowane przez polskie gwiazdy! Lip sync… czyli? Poruszanie ustami do utworu odtwarzanego z playbacku.
Marika. Koncert w Radio ZET Chilli
„W tej chwili mam apetyt na tworzenie rzeczy nowoczesnych!” – Marika powraca z nowym materiałem. Odcinając się od swoich jamajskich, muzycznych korzeni, zabiera słuchaczy w muzyczną wyprawę pełną nowych brzmień. To wyjątkowy koncert Mariki w kameralnym studiu Radia ZET Chilli.
Męskie Granie 2014
Męskie granie to projekt, który łączy wyjątkowych, kreatywnych i nieprzewidywalnych muzyków. Oni nie dają się zaszufladkować, nieustannie przekraczają muzyczne granice. Na jednej scenie wystąpią m.in.
MTV EMA 2015
Największe gwiazdy, najlepsza muzyka! Wpadnij do player.pl i zobacz najbardziej smakowite wywiady z MTV Europe Music Awards 2015! Najgorętsze nazwiska ostatnich miesięcy, najciekawsze making ofy, najgłośniejsze występy.
O.S.T.R - MTV Unplugged
O.S.T.R. to najciekawszy i najpopularniejszy polski raper. Jego ostatni album „Życie po śmierci” okazał się najczęściej kupowaną płytą CD w 2016 roku w Polsce.
O.S.T.R. "Diagnoza" - MTV Unplugged
O.S.T.R. to najciekawszy i najpopularniejszy artysta sceny hip hop w Polsce. Jego ostatni album „Życie po śmierci” okazał się najczęściej kupowaną płytą CD w 2016 roku w Polsce.
Orange Warsaw Festival
Zobacz, jak wyglądała produkcja największego muzycznego festiwalu Stolicy - Orange Warsaw Festival „od kuchni". Sprawdź, co dzieje się poza sceną, ile osób zaangażowanych jest w przygotowania i jaki na czym polega idea festiwalu miejskiego.
TOP OF THE TOP Festival - Sopot 2017
Końcówka tegorocznych wakacji będzie rozbrzmiewać w rytmie polskich hitów.  Już w sierpniu na antenie TVN transmisja z dwóch dni koncertów największych gwiazd TOP OF THE TOP FESTIVAL.
Wilki - MTV Unplugged
MTV Unplugged Wilki to koncert z cyklu „bez prądu”. Został zarejestrowany 27 lutego 2009 roku w Studio Buffo. W trakcie dwugodzinnego występu zespół wykonał takie utwory, jak „Elli Lama Sabachtani”, „Baśka” czy „Jeden raz odwiedzamy świat”.
X Factor
"X Factor" to muzyczne show, które szuka wokalnych talentów. Brytyjski program, który powstał w 2004 roku, daje szanse piosenkarzom pop, którzy są oceniani przez jury. Zwycięzcy konkursu nagrywają swoje płyty i zyskują ogromną popularność.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.