Msza święta

odcinek 4

tvn player extra

Transmisja mszy świętej z kościoła seminaryjnego pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny i św. Józefa w Warszawie. Nabożeństwo, które rozpoczęło się o godzinie 11:00.

Msza Święta - opis

Transmisja niedzielnego nabożeństwa jest - jak podaje Archidiecezja Warszawska - odpowiedzią na potrzeby wiernych, osób starszych i o obniżonej odporności, którzy z powodu zagrożenia zakażeniem koronawirusem powinny pozostać w domach.

Msza święta rozpoczęła się o godzinie 11. w kościele przy Krakowskim Przedmieściu w Warszawie. Czytelnicy portalu tvn24.pl mogli w niej uczestniczyć na żywo za pośrednictwem strony internetowej.

Msza Święta - transmisja w internecie

Do wirtualnego udziału w nabożeństwach zachęcał w czwartek minister zdrowia Łukasz Szumowski. - Apeluję, aby korzystać z formy mszy w radiu, mszy w telewizji. Mamy możliwość, tak jak zresztą arcybiskup Stanisław Gądecki napisał, przyjęcia komunii duchowej. Naprawdę jest to pora na to, żeby wykorzystać te środki, tym bardziej, że w kościołach jednak średnia wieku jest wyższa niż populacji. Powtarzał to też wczoraj minister zdrowia Włoch, że u nich ta duża śmiertelność wynika z bardzo wysokiej średniej wieku populacji północnych Włoch - mówił minister.

Całą Mszę Świętą obejrzysz online na platformie VOD player.pl.