Niestety, nie znaleźliśmy tego czego szukasz, ale może cię zainteresować

Ostatnio wyszukiwane

%%SINGLE_STEPS%%

POLECANE W TYM TYGODNIU

ADAC GT Masters
11. sezon jednej z najbardziej emocjonujących serii wyścigowych dla samochodów klasy GT. W zawodach rozgrywanych na torach w Niemczech, Austrii i Holandii rywalizują kierowcy kategorii PRO oraz tzw. gentleman drivers. Samochody startujące w GT Masters to głównie auta z homologacją GT3.
ADAC Zurich 24h Race Nurburgring
Zobacz wyścig wokół legendarnej Nordschleife! Wyścig na słynnym torze Nurburgring w Niemczech tym razem przyjmuje wyzwanie 24-godzinnej imprezy, która odbyła się 25-25 maja 2017 roku.
DTM - Deutsche Tourenwagen Masters
DTM 2017 - 9 emocjonujących rund, 18 wyścigów, 5 krajów, 9 zespołów, 18 kierowców - 3 uznane niemieckie marki motoryzacyjne. Do tego zmieniony regulamin techniczny i sportowy. Taka jest seria DTM.
Formula 3
Formuła 3 to program poświęcony międzynarodowej serii wyścigowej bolidów jednomiejscowych o minimalnej wadze 580 kg zbudowanych na podwoziu włoskiej firmy Dallara. Samochody napędzane są silnikami z wtryskiem bezpośrednim o pojemności 2 litrów i mocy 240 koni mechanicznych.
MPHRR-Mistrzostwa Polski w Historycznych Rajdach na Regularność
Program - Warszawski Rajd Historyczny, to 5 runda mistrzostw Polski w Historycznych Rajdach na Regularność. Rajdy na regularność to aktualnie najbardziej dynamicznie rozwijająca się dziedzina sportu motorowego w Europie.
WRC - World Rally Championship
WRC to seria rajdów samochodowych uznawanych za najtrudniejsze na świecie. Godzinny program poświęcony jest każdemu z trzynastu startów odbywających się w piętnastu krajach na świecie. Oprócz relacji z bieżących wyścigów, w każdym odcinku poznacie historię rajdów WRC.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.