Moje życie

„Moje życie” to intymny i szczery portret młodych ludzi, opowiedziany ich własnymi słowami. To nowy, śmiały program, w którym młodzi Amerykanie pokazują swoje życie, swoją drogę do dorosłości i zachodzące w nich podczas tej podróży zmiany, za pomocą kamery. Korzystając z własnego telefonu czy aparatów fotograficznych bez zbędnych konwenansów pokazują ogromne zmiany zachodzące w ich życiach.

W każdym odcinku zostanie udzielona odpowiedź na jedno z podstawowych pytań, a prowadzący, korzystając z własnych doświadczeń, spróbuje zbadać dany temat, kwestionując to, co uważamy za normalne.

Opowieści bohaterów „Mojego życia” są rozmaite, poruszają wątki zarówno te nam bliskie, jak i te zdumiewające. Począwszy od starzenia się opiekunów, śledzenia dawno zagubionego rodzica, radzenie sobie z chorobą psychiczną, aż do wychowywania dziecka przez transseksualnego ojca – wszystko opowiedziane w nadzwyczaj autentyczny i płynący prosto z serca sposób.

Emisja w TV:
TVN Style, niedziela 01:15
Dystrybucja:
Red Arrow International
Tagi:
My selfie life, dorastanie w trudnej rodzinie, jak wygląda życie nastolatków, sekrety nastolatków, sekrety młodych ludzi, co się dzieje za zamkniętymi drzwiami, co dzieci myślą o rodzicach
Kategoria wiekowa:
rozwiń więcej
Zobacz wszystkie odcinki „Moje życie”

Jeszcze chwilę...

Trwa weryfikacja numeru telefonu
w T-Mobile niezbędnego do
skorzystania z oferty