Niestety, nie znaleźliśmy tego czego szukasz, ale może cię zainteresować

Ostatnio wyszukiwane

%%SINGLE_STEPS%%
Aby zobaczyć odcinek, przejdź do aplikacji.

„Moje życie” to intymny i szczery portret młodych ludzi, opowiedziany ich własnymi słowami. To nowy, śmiały program, w którym młodzi Amerykanie pokazują swoje życie, swoją drogę do dorosłości i zachodzące w nich podczas tej podróży zmiany, za pomocą kamery. Korzystając z własnego telefonu czy aparatów fotograficznych bez zbędnych konwenansów pokazują ogromne zmiany zachodzące w ich życiach.

W każdym odcinku zostanie udzielona odpowiedź na jedno z podstawowych pytań, a prowadzący, korzystając z własnych doświadczeń, spróbuje zbadać dany temat, kwestionując to, co uważamy za normalne.

Opowieści bohaterów „Mojego życia” są rozmaite, poruszają wątki zarówno te nam bliskie, jak i te zdumiewające. Począwszy od starzenia się opiekunów, śledzenia dawno zagubionego rodzica, radzenie sobie z chorobą psychiczną, aż do wychowywania dziecka przez transseksualnego ojca – wszystko opowiedziane w nadzwyczaj autentyczny i płynący prosto z serca sposób.

Tagi: My selfie life, dorastanie w trudnej rodzinie, jak wygląda życie nastolatków, sekrety nastolatków, sekrety młodych ludzi, co się dzieje za zamkniętymi drzwiami, co dzieci myślą o rodzicach
Dystrybucja:
Red Arrow International

Odcinki

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.