Mistrzowie podrywu

odcinek 3

Mistrzowie podrywu

Kolejny odcinek i kolejne wyzwania, które Marcin postawi przed ośmioma niepewnymi siebie i zakompleksionymi młodymi mężczyznami.

Tym razem poznamy sekrety z przeszłości Michała, 30-latka z Ustki. Będąc nastolatkiem, chłopak przeżył nieszczęśliwą miłość. Jego dzieciństwo było bardzo trudne. Prowadzący program zrobi wszystko, żeby Michał pozbył się traum z przeszłości.

Następnie Marcin przygotował dla chłopaków kolejne zadanie – będzie to nauka rozmowy z kobietą – jeden z największych problemów kursantów. Prowadzący zorganizował dla nich speed dating. Chłopcy będą musieli w krótkim czasie przeprowadzić interesującą konwersację z dwoma pięknymi kobietami. Okaże się, że zwykła rozmowa z kobietą może stanowić dla większości z nich wielką trudność.

Marcin postanowił dać chłopakom szansę na zrehabilitowanie się, zabierając ich w jedno z bardziej zatłoczonych miejsc w Warszawie, gdzie kursanci będą musieli podjąć próbę nawiązania kontaktu z kobietami na ulicy. Czy chłopakom to zadanie pójdzie lepiej niż poprzednie? Czy chłopcy zaczną w końcu wierzyć w siebie i w swoje umiejętności?