Mistrzowie podrywu

odcinek 1

Mistrzowie podrywu

Obecnie w Polsce żyje ponad pięć milionów kawalerów. Panien do wzięcia jest trochę mniej. Do tego są coraz bardziej wybredne i wymagające. Mężczyźni, żeby zdobyć kobietę swoich marzeń muszą wykazać się nie lada umiejętnościami. Niestety, nie każdy singiel potrafi zaczarować swoją wybrankę. Jak przykuć jej uwagę?

Od pierwszej minuty prawić jej komplementy czy raczej słuchać? W co się ubrać na drugą randkę? Kiedy dać dziewczynie kwiaty? Zadzwonić tuż po pierwszym spotkaniu czy odczekać dwa dni? Jakie to wszystko skomplikowane! Na szczęście jest ktoś taki jak Marcin Szabelski – guru w sprawach flirtu i uwodzenia. Wielu nieszczęśliwych kawalerów marzy, żeby trafić na jego kursy.

W programie taką szansę dostanie ośmiu panów, którzy kompletnie nie radzą sobie z kobietami, a bardzo chcieliby to zmienić. Podczas szkolenia będą musieli zmierzyć się z własnymi słabościami. Poznać zasady, którymi rządzą się relacje damsko – męskie. Dowiedzą się także wiele o emocjach i odkryją mechanizmy funkcjonowania ludzkiego mózgu. Zdobytą wiedzę będą musieli wprowadzić w życie. Nie będzie łatwo, ale czego się nie robi, żeby nie zostać samotnym i sfrustrowanym starym kawalerem. Czy któryś z nich dorówna swojemu mistrzowi i żadna kobieta nie będzie mogła mu się oprzeć?