Misja PiesMisja Pies

Odcinek 6

Żródło: Archiwum TVN
Misja Pies, odcinek 6

Majka, którą poznaliście w poprzednim odcinku, uwielbia zwierzęta. Trzy psy już znalazły u niej kochający dom. Kolejny, adoptowany Borsuk, przed tygodniem stał się częścią rodziny Mai. Jednak czy inne czworonogi naszej bohaterki są gotowe na nowego kumpla? Jak Borsuk przywita się z nimi? Czy behawiorystka zwierzęca Aneta Awtoniuk będzie miała dużo pracy, żeby nauczyć zwierzaki życia w harmonii?

Gutek, pies rasy amstaff, myśli, że jest małym psiakiem i zachowuje się jak york. Możecie tylko sobie wyobrazić jak radośnie wskakuje nie tylko na właścicieli, ale także ich gości. Taki miłosny atak niestety zazwyczaj dla człowieka jest mało  przyjemny, z czego oczywiście Gutek nie zdaje sobie sprawy. Joanna Krupa przekonała się o tym na własnej skórze, gdy powalił ją jednym skokiem. Radosne i niekontrolowane harce spędzają sen z powiek właścicielom tej wyrośniętej maskotki. Jaki sposób znajdzie na Gutka Aneta Awtoniuk? Jak przekonać amstaffa, że nie jest malutkim psem? 


Dystrybucja:
TVN
Kraj produkcji:
Polska
Tagi:
Aneta Awtoniuk, Krupa Joanna, Krupa z nowym programem w TVN, Joanna Krupa nowy program, Joanna Krupa o programie o psach, program o psach w TVN
Kategoria wiekowa:
rozwiń więcej
Zobacz wszystkie odcinki „Misja Pies”

Jeszcze chwilę...

Trwa weryfikacja numeru telefonu
w T-Mobile niezbędnego do
skorzystania z oferty