Niestety, nie znaleźliśmy tego czego szukasz, ale może cię zainteresować

Ostatnio wyszukiwane

%%SINGLE_STEPS%%
Aby zobaczyć odcinek, przejdź do aplikacji.
18+

Czy jesteś osobą pełnoletnią?

To wideo zawiera treści przeznaczone dla osób powyżej 18 roku życia, ponieważ mogą zawierać sceny drastyczne, wulgarne, czy pokazujące przemoc.

Mam powyżej 18 lat i chcę oglądać

Przekroczyłeś limit urządzeń przypisanych do konta

Aby korzystać z Player na tym urządzeniu, usuń tutaj jedno z urządzeń przypisanych do Twojego konta.

Materiał uruchomiony na innym urządzeniu

Ten materiał wideo jest obecnie uruchomiony na innym urządzeniu. Sprawdź inne urządzenia, na których możesz być zalogowany, czy wideo nie jest tam odtwarzane lub usuń urządzenia z listy Twoich Urządzeń tutaj.

Wystąpił błąd

W serwisie player.pl wystąpił nieoczekiwany błąd. Spróbuj ponownie.

Nadal nie działa? Sprawdź w Centrum Pomocy Player, co możesz zrobić w takiej sytuacji.

Materiał nie jest dostępny dla Twojej przeglądarki

Materiały Video 360⁰ są wspierane przez określone przeglądarki, aby je oglądać skorzystaj z przeglądarki Google Chrome, Firefox lub Opera.

Wykup dostęp

To wideo jest dostępne tylko w płatnym pakiecie.

Jeśli go wykupiłeś, a mimo to wideo nie wyświetla się, upewnij się, że jesteś zalogowany.

Brakujące wtyczki

Aby poprawnie odtwarzać materiał wideo na player.pl, Twoja przeglądarka musi mieć zaktualizowane wtyczki. Przeprowadź test zgodności, który wskaże, jakie wtyczki wymagają aktualizacji i wesprze Cię w ich instalacji.

Wyświetlenie tego wideo w Twojej lokalizacji jest niemożliwe

Ze względu na ograniczenia licencyjne wybrany materiał możesz oglądać tylko na terenie Polski. Szczegóły dotyczące ograniczeń licencyjnych możesz znaleźć w Centrum Pomocy Player.

Widzisz ten komunikat, a jesteś na terenie Polski? Sprawdź tutaj, co możesz zrobić.

Urządzenie nie wspiera DRM

Wybrany materiał jest chroniony przed nieuczciwym pobieraniem treści, a to urządzenie nie wspiera tego zabezpieczenia.

Obejrzyj wideo w player.pl w przeglądarce internetowej lub innym urządzeniu.

Materiał nie działa płynnie?

Jego jakość może nie być dostosowana do możliwości Twojego Urządzenia.

Materiał, który chcesz obejrzeć, jest w bardzo wysokiej jakości, co powoduje, że zajmuje więcej pamięci Twojego urządzenia. Aby działał płynnie, możesz ręcznie zmienić jakość materiału w dolnej części odtwarzacza.

Kontynuuj oglądanie

Czy chcesz kontynuować oglądanie?

TakNie
Źródło: TVN/Mirosław Sosnowski

Misja Pies

TVN, sobota 16:25

Odc.10 Polska TVNZwiastun

Nienażarty pies Burger, nie na żarty uprzykrza życie swoim właścicielom. Wszystko, co tylko pojawia się w zasięgu jego wzroku, od razu zostaje przez niego skonsumowane. Pozbawia pożywienia nawet swoich właścicieli w trakcie posiłków. O zaproszeniu gości czy wspólnym biesiadowaniu nie ma nawet mowy. Jego właściciele mogą się najeść jedynie wstydu. Nawet Joanna Krupa musiała stoczyć walkę o kawałek pizzy. Na pomoc zrezygnowanej parze przychodzi behawiorystka zwierzęca – Aneta Awtoniuk. Ona zna sposoby na to, by Dominika i Paweł wreszcie mogli spokojnie jeść we własnym domu.
Przygotujcie się również na wzruszającą historię zagłodzonego psa, którego Magda uratowała od śmierci. Lea była tak wycieńczona, że jej szanse na przeżycie graniczyły z cudem - zamiast 12, ważyła 3,5 kg. Gdy Magda ją przygarnęła, suczka była przerażona, bała się ludzi i nie ufała  nikomu. Magda nie dała za wygraną i dziś pies zaczyna normalnie żyć. Dziewczyna poświęca zwierzęciu cały swój wolny czas i  pragnie stworzyć mu jak najlepsze warunki. Dzięki Magdzie, Lea może być szczęśliwym psem i już się nie boi zaufać człowiekowi.


Tagi: Aneta Awtoniuk, Krupa Joanna, Krupa z nowym programem w TVN, Joanna Krupa nowy program, Joanna Krupa o programie o psach, program o psach w TVN
Zobacz zwiastun
Dostępny od:
06.05.2017
Długość
23 minut

Odcinki

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.