Milion w minutę

„Milion w minutę” to polska wersja popularnego w Stanach Zjednoczonych teleturnieju „Minute to win it”. To teleturniej, w którym wystarczy odrobina sprawności fizycznej, trochę szczęścia i sprytu by wygrać milion złotych. Wystarczy odrobina sprawności, szczęścia i sprytu.
60 sekund
Przed zawodnikiem 10 zadań. Na zmierzenie się z każdym z nich ma 60 sekund. Do zadań wykorzystane są przedmioty łatwo dostępne, takie jak kubki, ołówki, szklanki itp.
10 zadań
Zawodnik w każdym momencie może zrezygnować z dalszej zabawy – wówczas odchodzi z pieniędzmi, które udało mu się zdobyć do momentu rezygnacji z dalszej gry. Jednak tylko ten, kto rozwiąże 10 zadań w odpowiednim czasie, zgarnia MILION złotych.
Baw się razem z nami - nasze zadania mają tę zaletę, że każdy może spróbować wykonać je w domu. Poczuj się jak uczestnik programu, "Milion w minutę".

Milion w minutęsezon 2 odcinek 11 Milion w minutęsezon 2 odcinek 10 Milion w minutęsezon 2 odcinek 9 Milion w minutęsezon 2 odcinek 8 Milion w minutęsezon 2 odcinek 7 Milion w minutęsezon 2 odcinek 6 Milion w minutęsezon 2 odcinek 5 Milion w minutęsezon 2 odcinek 4 Milion w minutęsezon 2 odcinek 3 Milion w minutęsezon 2 odcinek 2 Milion w minutęsezon 2 odcinek 1 Milion w minutęsezon 1 odcinek 13 Milion w minutęsezon 1 odcinek 12 Milion w minutęsezon 1 odcinek 11 Milion w minutęsezon 1 odcinek 10 Milion w minutęsezon 1 odcinek 9 Milion w minutęsezon 1 odcinek 8 Milion w minutęsezon 1 odcinek 7 Milion w minutęsezon 1 odcinek 6 Milion w minutęsezon 1 odcinek 5 Milion w minutęsezon 1 odcinek 4 Milion w minutęsezon 1 odcinek 3 Milion w minutęsezon 1 odcinek 2 Milion w minutęsezon 1 odcinek 1