Milion w minutę

„Milion w minutę” to polska wersja popularnego w Stanach Zjednoczonych teleturnieju „Minute to win it”. To teleturniej, w którym wystarczy odrobina sprawności fizycznej, trochę szczęścia i sprytu by wygrać milion złotych. Wystarczy odrobina sprawności, szczęścia i sprytu.
60 sekund
Przed zawodnikiem 10 zadań. Na zmierzenie się z każdym z nich ma 60 sekund. Do zadań wykorzystane są przedmioty łatwo dostępne, takie jak kubki, ołówki, szklanki itp.
10 zadań
Zawodnik w każdym momencie może zrezygnować z dalszej zabawy – wówczas odchodzi z pieniędzmi, które udało mu się zdobyć do momentu rezygnacji z dalszej gry. Jednak tylko ten, kto rozwiąże 10 zadań w odpowiednim czasie, zgarnia MILION złotych.
Baw się razem z nami - nasze zadania mają tę zaletę, że każdy może spróbować wykonać je w domu. Poczuj się jak uczestnik programu, "Milion w minutę".

Milion w minutę, sezon 2, odcinek 11 Milion w minutę, sezon 2, odcinek 10 Milion w minutę, sezon 2, odcinek 9 Milion w minutę, sezon 2, odcinek 8 Milion w minutę, sezon 2, odcinek 7 Milion w minutę, sezon 2, odcinek 6 Milion w minutę, sezon 2, odcinek 5 Milion w minutę, sezon 2, odcinek 4 Milion w minutę, sezon 2, odcinek 3 Milion w minutę, sezon 2, odcinek 2 Milion w minutę, sezon 2, odcinek 1 Milion w minutę, sezon 1, odcinek 13 Milion w minutę, sezon 1, odcinek 12 Milion w minutę, sezon 1, odcinek 11 Milion w minutę, sezon 1, odcinek 10 Milion w minutę, sezon 1, odcinek 9 Milion w minutę, sezon 1, odcinek 8 Milion w minutę, sezon 1, odcinek 7 Milion w minutę, sezon 1, odcinek 6 Milion w minutę, sezon 1, odcinek 5 Milion w minutę, sezon 1, odcinek 4 Milion w minutę, sezon 1, odcinek 3 Milion w minutę, sezon 1, odcinek 2 Milion w minutę, sezon 1, odcinek 1