Miasto kobiet

sezon 1 odcinek 9

Miasto Kobiet

W najbliższym odcinku będziemy gościć niezwykłą kobietę - Martynę Wojciechowską. Dziennikarka i podróżniczka, która brała udział w rajdach Dakar i Transsyberia, zdobyła Koronę Ziemi, na Elbrus weszła będąc w ciąży, właśnie skończyła 47 lat i absolutnie nie zwalnia tempa. Pól roku temu założyła swój kanał na YT, który subskrybuje już prawie 70 tys. osób. „Dalej" to spotkania z ludźmi, którzy odważyli się zaryzykować, zrobić krok dalej i sięgnąć po więcej. Ostatni rok nie był dla niej najłatwiejszy. O tym jak radzi sobie w trudnych chwilach, kto daje jej wsparcie i siłę, opowie w najnowszym odcinku "Miasta Kobiet".

Kolejny temat nazwałyśmy, jak „usłyszeć" swoje dziecko. Rozmawiamy o tym, bo coraz więcej dzieci ma problemy psychiczne, cierpi na depresję, nie radzi sobie z emocjami. Czas pandemii dodatkowo spotęgował to zjawisko. Każdy rodzic ma obawy, czy w porę zauważy, że z jego dzieckiem dzieje się coś złego. Naszymi gośćmi są: socjoterapeutka i pedagożka, Iwona Woźniewska, która na co dzień pracuje młodzieżą (znana Wam z programu "Inspirujące kobiety") oraz psychoterapeuta Robert Rutkowski.

Porozmawiamy też o tym czy zarabiania pieniędzy można się nauczyć. Chcemy poruszyć ten temat, bo kobiety mają problem z negocjowaniem stawek za swoją pracę, nie potrafią prosić o podwyżkę. Temat pieniędzy jest dla nas wstydliwy, ukrywamy nasze zarobki często nawet przed najbliższymi i mamy wrażenie, że zarabianie pieniędzy to nadal temat tabu. Do tej rozmowy zaprosiłyśmy autorki e-booka „Jak zarobić pierwszym milion. Biznes od A do Z" Karolinę Cwalinę-Stępniak i Martę Lech-Maciejewską.


Miasto kobiet - prowadzące

Marzena Rogalska była pierwszą gospodynią „Miasta Kobiet”! Teraz wraca w dobrze znane sobie miejsce, by na nowo odkryć, jakie są współczesne Polki, co je martwi, cieszy, czego się obawiają. Dołącza do niej Aleksandra Kwaśniewska oraz Olga Legosz. Przed nimi żarliwe dyskusje, emocjonujące wymiany poglądów i interesujący goście! Te rozmowy na pewno odbiją się echem w najdalszych zakątkach Internetu!


Miasto kobiet - opis

„Miasto Kobiet” w nowej formule to talk-show prowadzony przez trzy zupełnie różne kobiety, z innym bagażem doświadczeń, sytuacją rodzinną i zawodową. Co tydzień spotkają się, by przy kubku dobrej kawy, w domowej atmosferze, porozmawiać o tym, co je ostatnio najbardziej zaciekawiło, poruszyło i zainspirowało. Podyskutują z ekspertami, gwiazdami, ale też z wyjątkowymi osobami, które zwróciły ich uwagę w mediach społecznościowych.
Nadszedł bowiem czas kobiet, które chcą zadawać pytania, a nie pouczać, rozważać argumenty innych zamiast narzucać swoje zdanie, słuchać, a nie przepytywać. Czas kobiet, które chcą mówić, ale też być uważnie wysłuchane. Zapraszamy do nowej odsłony programu „Miasto kobiet”!


Miasto kobiet - gdzie obejrzeć?

Program obejrzysz online na platformie VOD Player.pl.