Miasto kobiet

sezon 1 odcinek 8

Miasto Kobiet

W najnowszym odcinku Miasta Kobiet odwiedziła nas  Ewa Farna, wokalistka, której kariera muzyczna rozpoczęła się 15 lat temu i nieprzerwanie trwa do dziś. Jesteś głosem młodego pokolenia a jej utwory z nowej płyty to prawdziwa lekcja życia dla nas wszystkich. Porozmawialiśmy z Ewą o stawianiu granic, którego nauczyło ją macierzyństwo. Tylko nam Ewa zdradza czego będzie dotyczył jej najnowszy singiel!

O alkoholizmie rozmawiałyśmy z dziennikarzem Markiem Sekielskim i  adwokatem Arturem Nowakiem. Ci dwaj mężczyźni opowiedzieli nam historię swojego picia a także jak alkoholowi powiedzieć „Nie”.

Co jest główną przyczyną niedopasowania w seksie? Czy istnieją sposoby, by  sobie z tym poradzić? Jak wielu par dotyczy ten problem? Jak wygląda praca z seksuologiem nad niedopasowaniem? Zapytaliśmy o to Katarzynę Klimko-Damską psychoterapeutę i seksuolożkę oraz Zofię Rzepecką, terapeutkę , która razem z mężem prowadzi warsztaty z seksu tantrycznego.   

W materiale przedstawiamy historię absolutnie niezwykłej  aktorki, Marianny Gierszewskiej, której ciężka choroba tylko pomogła rozwinąć skrzydła.


Miasto kobiet - prowadzące

Marzena Rogalska była pierwszą gospodynią „Miasta Kobiet”! Teraz wraca w dobrze znane sobie miejsce, by na nowo odkryć, jakie są współczesne Polki, co je martwi, cieszy, czego się obawiają. Dołącza do niej Aleksandra Kwaśniewska oraz Olga Legosz. Przed nimi żarliwe dyskusje, emocjonujące wymiany poglądów i interesujący goście! Te rozmowy na pewno odbiją się echem w najdalszych zakątkach Internetu!


Miasto kobiet - opis

„Miasto Kobiet” w nowej formule to talk-show prowadzony przez trzy zupełnie różne kobiety, z innym bagażem doświadczeń, sytuacją rodzinną i zawodową. Co tydzień spotkają się, by przy kubku dobrej kawy, w domowej atmosferze, porozmawiać o tym, co je ostatnio najbardziej zaciekawiło, poruszyło i zainspirowało. Podyskutują z ekspertami, gwiazdami, ale też z wyjątkowymi osobami, które zwróciły ich uwagę w mediach społecznościowych.
Nadszedł bowiem czas kobiet, które chcą zadawać pytania, a nie pouczać, rozważać argumenty innych zamiast narzucać swoje zdanie, słuchać, a nie przepytywać. Czas kobiet, które chcą mówić, ale też być uważnie wysłuchane. Zapraszamy do nowej odsłony programu „Miasto kobiet”!


Miasto kobiet - gdzie obejrzeć?

Program obejrzysz online na platformie VOD Player.pl.