Miasto kobiet

sezon 1 odcinek 7

Miasto Kobiet

Pierwszą gościnią Marzeny Rogalskiej, Aleksandry Kwaśniewskiej i Olgi Legosz w 7. odcinku "Miasta Kobiet" będzie Katarzyna Miller, autorka i współautorka wielu bestsellerowych poradników. W książce pt. „Być córką i nie zwariować" razem z Anna Bimer odsłania prawdę o różnych relacjach matek i córek. Rozmawiają o tym, jak związek z matką rzutuje na życie córki – czasem je buduje, czasem utrudnia, a czasem wręcz niszczy. Spróbujemy znaleźć odpowiedź na pytanie, dlaczego mamy przenoszą swoje traumy na córki, jak budować tę więź żeby nie była toksyczna i jak będąc ofiarą takiej sytuacji sobie samej pomóc.

Z radczynią prawną, Katarzyną Kraus, prowadzącą w mediach społecznościowych profil „Z prawem jej do twarzy", porozmawiamy o tym, jak pomóc kobietom, które nie są przygotowane na rozwód.

Z Dominiką Gwit, aktorką teatralną i telewizyjną oraz dziennikarką, i psycholożką Joanną Chmurą, poruszymy temat dystansu do siebie i świata. Dominika zdradzi, jak wypracowała w sobie dystans, będąc osobą z nadwagą i pod nieustannym ostrzałem mediów w kontekście wyglądu. Czy było to trudne i ile ją to kosztowało? Z kolei Joanna Chmura opowie nam o tym, do czego potrzebny jest nam dystans, co dzięki niemu zyskamy i czy jesteśmy w stanie się go nauczyć.

W programie zobaczymy też Patrycję Jerzykowską, młodą mamę, która została freeganką. Oldze Legosz pokaże, jak można wyżywić rodzinę, znajdując jedzenie po prostu na śmietnikach.


Miasto kobiet - prowadzące

Marzena Rogalska była pierwszą gospodynią „Miasta Kobiet”! Teraz wraca w dobrze znane sobie miejsce, by na nowo odkryć, jakie są współczesne Polki, co je martwi, cieszy, czego się obawiają. Dołącza do niej Aleksandra Kwaśniewska oraz Olga Legosz. Przed nimi żarliwe dyskusje, emocjonujące wymiany poglądów i interesujący goście! Te rozmowy na pewno odbiją się echem w najdalszych zakątkach Internetu!


Miasto kobiet - opis

„Miasto Kobiet” w nowej formule to talk-show prowadzony przez trzy zupełnie różne kobiety, z innym bagażem doświadczeń, sytuacją rodzinną i zawodową. Co tydzień spotkają się, by przy kubku dobrej kawy, w domowej atmosferze, porozmawiać o tym, co je ostatnio najbardziej zaciekawiło, poruszyło i zainspirowało. Podyskutują z ekspertami, gwiazdami, ale też z wyjątkowymi osobami, które zwróciły ich uwagę w mediach społecznościowych.
Nadszedł bowiem czas kobiet, które chcą zadawać pytania, a nie pouczać, rozważać argumenty innych zamiast narzucać swoje zdanie, słuchać, a nie przepytywać. Czas kobiet, które chcą mówić, ale też być uważnie wysłuchane. Zapraszamy do nowej odsłony programu „Miasto kobiet”!


Miasto kobiet - gdzie obejrzeć?

Program obejrzysz online na platformie VOD Player.pl.