Miasto kobiet

sezon 1 odcinek 5

Miasto Kobiet

Znana influencerka i podróżniczka, Anna Skura opowie nam o zabiegu powiększania piersi, który zdeformował jej piersi i zrujnował zdrowie. Ania poddała się zabiegowi, który obecnie został w Polsce zakazany. Dlaczego? O tym opowie chirurżka dr Ewa Woźniak-Roszkowska.

O miłości bez granic opowiedzą nam chory na dystrofię mięśniową Wojtek Sawicki i jego narzeczona Agata Tomaszewska. Choroba nie przeszkadza im marzyć - za rok planują ślub, a potem założenie rodziny. Jak się poznali? Jak wygląda ich codzienność?

Kolejny temat to rodziny patchworkowe. Swoją historię opowie nam Karolina Szaciłło, pisarka i dziennikarka oraz Monika Orkan-Łęcka, pedagożka, coach, patchworkowa mama trójki dzieci. Porozmawiamy o tym, dlaczego tak trudno jest nam pokochać nie swoje dzieci, w jaki sposób budować relacje w takiej rodzinie i jak w tej trudnej sytuacji nie zatracić siebie i swoich potrzeb.


Miasto kobiet - prowadzące

Marzena Rogalska była pierwszą gospodynią „Miasta Kobiet”! Teraz wraca w dobrze znane sobie miejsce, by na nowo odkryć, jakie są współczesne Polki, co je martwi, cieszy, czego się obawiają. Dołącza do niej Aleksandra Kwaśniewska oraz Olga Legosz. Przed nimi żarliwe dyskusje, emocjonujące wymiany poglądów i interesujący goście! Te rozmowy na pewno odbiją się echem w najdalszych zakątkach Internetu!


Miasto kobiet - opis

„Miasto Kobiet” w nowej formule to talk-show prowadzony przez trzy zupełnie różne kobiety, z innym bagażem doświadczeń, sytuacją rodzinną i zawodową. Co tydzień spotkają się, by przy kubku dobrej kawy, w domowej atmosferze, porozmawiać o tym, co je ostatnio najbardziej zaciekawiło, poruszyło i zainspirowało. Podyskutują z ekspertami, gwiazdami, ale też z wyjątkowymi osobami, które zwróciły ich uwagę w mediach społecznościowych.
Nadszedł bowiem czas kobiet, które chcą zadawać pytania, a nie pouczać, rozważać argumenty innych zamiast narzucać swoje zdanie, słuchać, a nie przepytywać. Czas kobiet, które chcą mówić, ale też być uważnie wysłuchane. Zapraszamy do nowej odsłony programu „Miasto kobiet”!


Miasto kobiet - gdzie obejrzeć?

Program obejrzysz online na platformie VOD Player.pl.