Miasto kobiet

sezon 1 odcinek 4

Miasto Kobiet

W 4. odcinku "Miasta Kobiet" po raz kolejny nie zabraknie trudnych i ważnych tematów.
Z Agnieszką Hyży, znaną prezenterką i Joanną Frejus-psycholożką porozmawiamy o ich osobistych doświadczeniach poronienia. Dowiemy się też, z jakimi trudnościami borykają się kobiety po poronieniu i jak bardzo są w tej sytuacji samotne.

O tym jak mówić o sobie dobrze, porozmawiamy ze znaną dziennikarką muzyczną Anną Gacek, która nie boi się nazywać siebie "zawodowym sztosem" oraz z psycholożką Magdaleną Chorzewską.

Z mamą czterech synów i dyrektorką Towarzystwa Inteligentnej Młodzieży - Edytą Plich - porozmawiamy o zajęciach dodatkowych dla dzieci. Dowiemy się, jak obudzić w dziecku pasję i jak dobrać zajęcia dodatkowe do charakteru i planu dnia dziecka.


Miasto kobiet - prowadzące

Marzena Rogalska była pierwszą gospodynią „Miasta Kobiet”! Teraz wraca w dobrze znane sobie miejsce, by na nowo odkryć, jakie są współczesne Polki, co je martwi, cieszy, czego się obawiają. Dołącza do niej Aleksandra Kwaśniewska oraz Olga Legosz. Przed nimi żarliwe dyskusje, emocjonujące wymiany poglądów i interesujący goście! Te rozmowy na pewno odbiją się echem w najdalszych zakątkach Internetu!


Miasto kobiet - opis

„Miasto Kobiet” w nowej formule to talk-show prowadzony przez trzy zupełnie różne kobiety, z innym bagażem doświadczeń, sytuacją rodzinną i zawodową. Co tydzień spotkają się, by przy kubku dobrej kawy, w domowej atmosferze, porozmawiać o tym, co je ostatnio najbardziej zaciekawiło, poruszyło i zainspirowało. Podyskutują z ekspertami, gwiazdami, ale też z wyjątkowymi osobami, które zwróciły ich uwagę w mediach społecznościowych.
Nadszedł bowiem czas kobiet, które chcą zadawać pytania, a nie pouczać, rozważać argumenty innych zamiast narzucać swoje zdanie, słuchać, a nie przepytywać. Czas kobiet, które chcą mówić, ale też być uważnie wysłuchane. Zapraszamy do nowej odsłony programu „Miasto kobiet”!


Miasto kobiet - gdzie obejrzeć?

Program obejrzysz online na platformie VOD Player.pl.