Miasto kobiet

sezon 1 odcinek 3

Miasto Kobiet

W 3. odcinku "Miasta Kobiet" poruszymy z Ewą Chodakowską temat świadomej bezdzietności, z The Big Five Family porozmawiamy o życiu w kamperze, z Piotrem Mosakiem i Kasią Łoś o mężczyznach szukających miłości w internecie i zobaczymy, jak żyje teraz Ekskluzywny Menel. Zapraszamy!
Ewa Chodakowska trenerka fitness, blogerka, prezenterka telewizyjna. Nie boi się poruszać trudnych tematów. W swoich wpisach stara się motywować kobiety do zmiany fizycznej, ale także kładzie duży nacisk na rozwój psychiczny. Chce zarażać kobiety pewnością siebie, często podkreśla, że w jej przypadku akceptacja samej siebie ma swoje początki w dzieciństwie, to że jako dziecko doświadczyła wiele miłości, jak również to jakim uczuciem obdarza ją jej mąż. W najbliższym odcinku wspólnie z Ewą Chodakowską przełamiemy tabu dotyczące świadomej bezdzietności. Nie możecie przegapić tej rozmowy.

Odwiedzi nas również 5-osobowa rodzina The Big Five Family, która zrobiła sobie właśnie krótką przerwę w podróży dookoła świata kamperem. Poznajcie ich niezwykłą historię!

O swoim nowym życiu opowie też Kamil Pawelski, znany jako Ekskluzywny Menel, który jakiś czas temu podjął decyzję o wyprowadzaniu się z rodziną na wieś. Zobaczycie, jak wygląda slow life w jego wydaniu.

Nie zabraknie również tematów związkowych. Kim jest współczesny samotny mężczyzna? Jakiej kobiety szuka i za czym tęskni? Na to pytanie odpowiedzą psycholog Piotr Mosak oraz Kasia Łoś, autorka projektu "Two swipes right" o chłopakach z Tindera.


Miasto kobiet - prowadzące

Marzena Rogalska była pierwszą gospodynią „Miasta Kobiet”! Teraz wraca w dobrze znane sobie miejsce, by na nowo odkryć, jakie są współczesne Polki, co je martwi, cieszy, czego się obawiają. Dołącza do niej Aleksandra Kwaśniewska oraz Olga Legosz. Przed nimi żarliwe dyskusje, emocjonujące wymiany poglądów i interesujący goście! Te rozmowy na pewno odbiją się echem w najdalszych zakątkach Internetu!


Miasto kobiet - opis

„Miasto Kobiet” w nowej formule to talk-show prowadzony przez trzy zupełnie różne kobiety, z innym bagażem doświadczeń, sytuacją rodzinną i zawodową. Co tydzień spotkają się, by przy kubku dobrej kawy, w domowej atmosferze, porozmawiać o tym, co je ostatnio najbardziej zaciekawiło, poruszyło i zainspirowało. Podyskutują z ekspertami, gwiazdami, ale też z wyjątkowymi osobami, które zwróciły ich uwagę w mediach społecznościowych.
Nadszedł bowiem czas kobiet, które chcą zadawać pytania, a nie pouczać, rozważać argumenty innych zamiast narzucać swoje zdanie, słuchać, a nie przepytywać. Czas kobiet, które chcą mówić, ale też być uważnie wysłuchane. Zapraszamy do nowej odsłony programu „Miasto kobiet”!


Miasto kobiet - gdzie obejrzeć?

Program obejrzysz online na platformie VOD Player.pl.