Miasto kobiet

sezon 1 odcinek 2

Miasto Kobiet

Czy to prawda, że pewność siebie kobiety przychodzi z wiekiem? Na to pytanie odpowiedzą Katarzyna Bujakiewicz i Joanna Chmura. Tajniki edukacji domowej przedstawi natomiast Blog Ojciec. O swojej nietypowej rodzinie opowie Aida, która odwiedziła "Miasto Kobiet" razem z córkami.
Drugi odcinek "Miasta Kobiet" rozpoczniemy tematem z aktorką Kasią Bujakiewicz w roli głównej. Rozmawiamy o pewności siebie, akceptacji i dystansie, które podobną przychodzą z wiekiem.

- Nic nie muszę, mogę co najwyżej chcieć -  mówi Kasia, a wtóruje jej psycholożka Joanna Chmura.

Charyzmatyczna Instagramerka Michalina Grzesiak opowie nam o tym, co czuje niemal każda matka 1 września, a najbardziej znany blogujący ojciec - Kamil Nowak - o tym, jak wygląda edukacja domowa jego dzieci.

Na kanapie "Miasta Kobiet" zagości również znana wizjonerka Aida Kosojan-Przybysz. Poznamy jej córki i niesamowitą historię jej rodziny. O swoich korzeniach opowiedzą też Flavia i Cosima Borawskie.


Miasto kobiet - prowadzące

Marzena Rogalska była pierwszą gospodynią „Miasta Kobiet”! Teraz wraca w dobrze znane sobie miejsce, by na nowo odkryć, jakie są współczesne Polki, co je martwi, cieszy, czego się obawiają. Dołącza do niej Aleksandra Kwaśniewska oraz Olga Legosz. Przed nimi żarliwe dyskusje, emocjonujące wymiany poglądów i interesujący goście! Te rozmowy na pewno odbiją się echem w najdalszych zakątkach Internetu!


Miasto kobiet - opis

„Miasto Kobiet” w nowej formule to talk-show prowadzony przez trzy zupełnie różne kobiety, z innym bagażem doświadczeń, sytuacją rodzinną i zawodową. Co tydzień spotkają się, by przy kubku dobrej kawy, w domowej atmosferze, porozmawiać o tym, co je ostatnio najbardziej zaciekawiło, poruszyło i zainspirowało. Podyskutują z ekspertami, gwiazdami, ale też z wyjątkowymi osobami, które zwróciły ich uwagę w mediach społecznościowych.
Nadszedł bowiem czas kobiet, które chcą zadawać pytania, a nie pouczać, rozważać argumenty innych zamiast narzucać swoje zdanie, słuchać, a nie przepytywać. Czas kobiet, które chcą mówić, ale też być uważnie wysłuchane. Zapraszamy do nowej odsłony programu „Miasto kobiet”!


Miasto kobiet - gdzie obejrzeć?

Program obejrzysz online na platformie VOD Player.pl.