Miasto kobiet

sezon 1 odcinek 13

Miasto Kobiet

W najbliższym odcinku "Miasta Kobiet" porozmawiamy z Dorotą Szelągowską, która jest znana widzom jako miła, uśmiechnięta blondynka z sąsiedztwa, kobieta sukcesu. Za tym wszystkim kryje się jednak historia ciężkiej choroby – nerwicy lękowej, na którą chorowała kilka lat. Ta rozmowa to naprawdę szczere wyznanie Doroty.

Porozmawiamy również z Olą Wiederek - Barańską, dziewczyną, która od 5 lat ucieka przed rakiem. O swojej chorobie dowiedziała, kiedy jej synek miał 8 miesięcy. Na swoim IG pisze : „Życie z rakiem potrafi być piękne, bo docenia się każdy dzień. Życie z rakiem potrafi być naprawdę do kitu". Opowie o walce każdego dnia, o wielkiej miłości do męża i synka oraz o swoich marzeniach.

Ola Budzyńska znana jako "Pani Swojego Czasu" i Magdalena Kostyszyn - blogerka, autorka książek o byciu nieperfekcyjną, znana w internecie pod hasłem "Chujowa Pani Domu" nauczą nas zarządzać sobą w czasie. To będzie rozmowa o sztuce odpuszczania, o sztuce rezygnacji i o tym jak odzyskać w tym całym codziennym chaosie siebie.


Miasto kobiet - prowadzące

Marzena Rogalska była pierwszą gospodynią „Miasta Kobiet”! Teraz wraca w dobrze znane sobie miejsce, by na nowo odkryć, jakie są współczesne Polki, co je martwi, cieszy, czego się obawiają. Dołącza do niej Aleksandra Kwaśniewska oraz Olga Legosz. Przed nimi żarliwe dyskusje, emocjonujące wymiany poglądów i interesujący goście! Te rozmowy na pewno odbiją się echem w najdalszych zakątkach Internetu!


Miasto kobiet - opis

„Miasto Kobiet” w nowej formule to talk-show prowadzony przez trzy zupełnie różne kobiety, z innym bagażem doświadczeń, sytuacją rodzinną i zawodową. Co tydzień spotkają się, by przy kubku dobrej kawy, w domowej atmosferze, porozmawiać o tym, co je ostatnio najbardziej zaciekawiło, poruszyło i zainspirowało. Podyskutują z ekspertami, gwiazdami, ale też z wyjątkowymi osobami, które zwróciły ich uwagę w mediach społecznościowych.
Nadszedł bowiem czas kobiet, które chcą zadawać pytania, a nie pouczać, rozważać argumenty innych zamiast narzucać swoje zdanie, słuchać, a nie przepytywać. Czas kobiet, które chcą mówić, ale też być uważnie wysłuchane. Zapraszamy do nowej odsłony programu „Miasto kobiet”!


Miasto kobiet - gdzie obejrzeć?

Program obejrzysz online na platformie VOD Player.pl.