Miasto kobiet

sezon 1 odcinek 12

Miasto Kobiet

W 12. odcinku "Miasta Kobiet" Marzena Rogalska, Aleksandra Kwaśniewska i Olga Legosz będą gościć Małgorzatę Foremniak – aktorkę, która nie wstydzi się mówić o tym, że w wieku 54 lat kocha i akceptuje siebie taką, jaką jest. Z Małgosią porozmawiamy o jej drodze do szczęścia, o trudnych wydarzeniach, które ją ukształtowały, o życiu w pojedynkę. Czy jest gotowa na kolejną miłość...?

Do kolejnej rozmowy zaprosiłyśmy psychoterapeutkę, ekspertkę ds. bezpieczeństwa dzieci i młodzieży w Internecie w Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę – Ewę Dziemidowicz. Jak zadbać o to, żeby funkcjonowanie naszych dzieci w sieci było dla nich bezpieczne? Jak pomóc im odnaleźć się w Internecie, jak i kiedy je kontrolować oraz jak nie pozwolić, żeby ten wirtualny świat je pochłonął?

Wysoko Wrażliwe Osoby stanowią około 15-20 procent populacji. Jak rozpoznać, że jesteśmy w tej grupie? Jak wygląda codzienność osób z wysoką wrażliwością? Zapytaliśmy o to aktorkę Katarzynę Glinkę, która jest WWO oraz psycholożkę Marzenę Mawricz.

W tym odcinku pokażemy również historię stylistki fryzur Jagi Hupało, która ucieka przed zgiełkiem wielkiego miasta do swojej magicznej leśniczówki na Dolnym Śląsku i tam oddaje się pasji zielarstwa.


Miasto kobiet - prowadzące

Marzena Rogalska była pierwszą gospodynią „Miasta Kobiet”! Teraz wraca w dobrze znane sobie miejsce, by na nowo odkryć, jakie są współczesne Polki, co je martwi, cieszy, czego się obawiają. Dołącza do niej Aleksandra Kwaśniewska oraz Olga Legosz. Przed nimi żarliwe dyskusje, emocjonujące wymiany poglądów i interesujący goście! Te rozmowy na pewno odbiją się echem w najdalszych zakątkach Internetu!


Miasto kobiet - opis

„Miasto Kobiet” w nowej formule to talk-show prowadzony przez trzy zupełnie różne kobiety, z innym bagażem doświadczeń, sytuacją rodzinną i zawodową. Co tydzień spotkają się, by przy kubku dobrej kawy, w domowej atmosferze, porozmawiać o tym, co je ostatnio najbardziej zaciekawiło, poruszyło i zainspirowało. Podyskutują z ekspertami, gwiazdami, ale też z wyjątkowymi osobami, które zwróciły ich uwagę w mediach społecznościowych.
Nadszedł bowiem czas kobiet, które chcą zadawać pytania, a nie pouczać, rozważać argumenty innych zamiast narzucać swoje zdanie, słuchać, a nie przepytywać. Czas kobiet, które chcą mówić, ale też być uważnie wysłuchane. Zapraszamy do nowej odsłony programu „Miasto kobiet”!


Miasto kobiet - gdzie obejrzeć?

Program obejrzysz online na platformie VOD Player.pl.