Miasto kobiet

sezon 1 odcinek 1

Miasto Kobiet

W 1. odcinku "Miasta Kobiet" Marzena Rogalska, Ola Kwaśniewska i Olga Legosz porozmawiają z Agnieszką Maciąg i Zosią Zborowską-Wroną o kobiecej solidarności, a z Piotrek Kraśką i prof. Marcinem Matczakiem o ojcostwie.

"Miasto Kobiet" rozpocznie temat o kobiecej przyjaźni i wsparciu. Temat nie jest przypadkowy. Chcemy, żeby kobiety, które nas oglądają, poczuły się jak na spotkaniu z przyjaciółką. Chcemy,  żeby nam zaufały i poczuły, że jesteśmy takie jak one, a nasze problemy i dylematy niczym się nie różnią. Do tematu zaprosiłyśmy mentorkę kobiet Agnieszkę Maciąg i aktorkę Zosię Zborowską - Wronę. To pierwszy występ telewizyjny Zosi po urodzeniu trzytygodniowej córki Nadziei!

W programie nie zabraknie również kobiet znanych dotychczas jedynie z internetu. Elwira Rutkowska- Łabędzka porozmawia z kobietami o ich piersiach i ostatnich kontrowersjach w sieci wokół noszenia stanika.

Pomożemy kobietom w podjęciu decyzji dotyczącej zmiany swojej drogi zawodowej. Przy tej okazji rozpoczniemy nasz cykl, w którym pokazujemy niesamowite historie kobiet, które zapraszają nas do swoich domów i opowiadają nam swoje historie.
Tym razem odwiedzimy Joannę, która zmieniła swoje życie zawodowe i spełniła największe marzenie życia o podróżowaniu.

Do ostatniego tematu zaprosiliśmy Piotra Kraśko i prof. Marcina Matczaka, tatę słynnego rapera Maty, którego utwór "Patointeligencja" obejrzało już w sieci ponad pięćdziesiąt trzy miliony ludzi. Tematem dyskusji będzie wychowanie dzieci. Dowiemy się, jak wychować najlepszego rapera w Polsce i jakim tatą jest znany dziennikarz Piotr Kraśko.


Miasto kobiet - prowadzące

Marzena Rogalska była pierwszą gospodynią „Miasta Kobiet”! Teraz wraca w dobrze znane sobie miejsce, by na nowo odkryć, jakie są współczesne Polki, co je martwi, cieszy, czego się obawiają. Dołącza do niej Aleksandra Kwaśniewska oraz Olga Legosz. Przed nimi żarliwe dyskusje, emocjonujące wymiany poglądów i interesujący goście! Te rozmowy na pewno odbiją się echem w najdalszych zakątkach Internetu!


Miasto kobiet - opis

„Miasto Kobiet” w nowej formule to talk-show prowadzony przez trzy zupełnie różne kobiety, z innym bagażem doświadczeń, sytuacją rodzinną i zawodową. Co tydzień spotkają się, by przy kubku dobrej kawy, w domowej atmosferze, porozmawiać o tym, co je ostatnio najbardziej zaciekawiło, poruszyło i zainspirowało. Podyskutują z ekspertami, gwiazdami, ale też z wyjątkowymi osobami, które zwróciły ich uwagę w mediach społecznościowych.
Nadszedł bowiem czas kobiet, które chcą zadawać pytania, a nie pouczać, rozważać argumenty innych zamiast narzucać swoje zdanie, słuchać, a nie przepytywać. Czas kobiet, które chcą mówić, ale też być uważnie wysłuchane. Zapraszamy do nowej odsłony programu „Miasto kobiet”!


Miasto kobiet - gdzie obejrzeć?

Program obejrzysz online na platformie VOD Player.pl.