Miasto Kobiet

sezon 17 odcinek 8

Miasto Kobiet 17

ŚCIEMY MEDYCZNE

Jak jesteśmy chorzy, to idziemy do lekarza. Lekarz kieruje nas na badania, żeby podstawić diagnozę. Proste? Niekoniecznie. Przecież jest tyle innych możliwości. Można się zbadać u innych „specjalistów”, którzy wykorzystują do tego celu skomplikowane urządzenia, których nazwy zaczynają się najczęściej od „bio”.  Ci „doktorzy” tak naprawdę wykorzystują naszą naiwność. Jak to robią? Przekonacie się w naszym programie!

"PO ŚLUBIE/ WIELU LATACH ZWIĄZKU DOWIEDZIAŁAM SIĘ, ŻE MÓJ MĄŻ PARTNER LUBI NIECODZIENNE EKSPERYMENTY W ŁÓŻKU"

Podobno w sypialni wszystko jest dozwolone, pod warunkiem, że obie strony się na to godzą i że obojgu partnerom sprawia to przyjemność. Ale zdarzają się sytuacje, gdy dopiero po ślubie partner lub partnerka ujawnia swoje preferencje. Innymi słowy – bierzemy ślub z niewiniątkiem, a po jakimś czasie mamy w domu  „50 twarzy Greya”, albo coś jeszcze dziwniejszego. Co zrobić w takiej sytuacji? Spełniać zachcianki partnera, czy pozwolić, aby szukał/szukała spełnienia gdzie indziej? Gdzie postawić granicę?

UWODZENIE DZIECI PRZEZ INTERNET

Są mili, czarujący. Uwodzą przez Internet. Piszą młodzieżowym językiem, udają, że mają naście lat. Namawiają na spotkanie w realu i bez skrupułów wykorzystują. Choć mówi się o tym bardzo dużo, choć wielu rodziców ostrzega dzieci i stara się sprawdzać, z kim dziecko nawiązuje kontakt w sieci, wciąż nie brakuje naiwnych. Jak łatwo zdobyć zaufanie nastolatki i czym to się może dla niej skończyć, o tym w dzisiejszym odcinku.